INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Mini Clubman

 
od 169.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar
liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow automatyczna
bagaz średni / 2 duże walizki
liczba drzwi 6 drzwi combi
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
Kilometry: bez limitu
Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Mini
point Model : Clubman
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 6,6L/100km
point Pojemność bagażnika : 360L
point Minimalny wiek kierowcy : 21
Miałem ostatnio okazje przejechać przez pół Polski Mini, jestem bardzo zadowolony z jazdy i z ceny jaką oferuje wypożyczalnia. Minimum formalności, bardzo rzetelna obsługa. Bardzo dobre podejście do klienta i profesjonalizm. Na napewno jeszcze skorzystam z usług Comfortcar.
Pierwszy raz jeździłem Mini:) bardzo pozytywne wrażenia.
Great car in great price.
Wszystko w 100% perfekcyjne!!! Samochód - świetna zabawka.:)
Moja pierwsza przygoda z mini zapewne nie ostatnia. Polecam firmę, prosiłem o to auto a nie inne i takie dostałem MINI. Wcześniej próbowałem wynająć ten samochód w innej wypożyczalni i za każdym razem przy odbiorze okazywało się że jest samochód podobny:( .. POLECAM COMFORTCAR
Wypożyczalnia pierwsza klasa: brak kaucji, brak limitu kilometrów, dobra cena. Sprawdziłem kilkanaście wypożyczalni i tutaj miałem najlepszą ofertę z dodatkowym ubezpieczeniem znoszącym w całości udział własny. Pracownicy profesjonalni z wysoką kulturą. Zawsze ktoś jest online na czacie i można się o coś zapytać nawet o nietypowych porach. Wydanie samochodu i zwrot bardzo sprawnie. Formalności ograniczone do minimum. Podstawienie samochodu pod wybrany adres w cenie. Pełny bak!!!

Jeśli chodzi o samochód, to pierwszy raz jechałem MINI. Jest to chyba największy model tej marki. Zmieści spory fotelik dla dziecka i bagażnik jest wystarczający na kilkudniowy wyjazd. Siedzi się bardzo nisko. Samochód prowadzi się bardzo dobrze. Zawieszenie dobrze wybiera nierówności i jednocześnie jest dość sportowe. Na autostradzie troszeczkę brakuje mocy.
Po stronie wypożyczalni wszystko jak należy. Kontakt i formalności bez zarzutu.
Jeśli chodzi o sam samochód bardzo dobra pozycja przyjemna jazda. Jedyny minus to trochę brakuje koni dla pewniejszej jazdy a w zasadzie wyprzedzania na 1300km przejechanych śr. spalanie 6,1L.
Polecam dla miłej odmiany od innych kompaktów.
Napisz opinię

Ochrona na wypadek kradzieży

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 1500 netto.

Ochrona na wypadek uszkodzeń

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 1500 netto.