INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Oszczędzasz 18%
Hyundai i30 Wagon lub podobny

Hyundai i30 Wagon lub podobny

Stara cena: 169.00 PLN  
od 109.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Wybierasz się w podróż? Chcesz przewieźć dużo potrzebnych rzeczy lub zakupów? Auto, którym jeździsz na co dzień nie ma dużego bagażnika? Wypożycz Hyundaia i30 Wagon i korzystaj z ogromnej przestrzeni bagażowej w przystępnej cenie!

Dlaczego opłaca się wynająć Hyundaia i30 Wagon? Hyundai i30 Wagon to nowoczesny i ekonomiczny kompakt, który w wersji kombi oferuje ogromną przestrzeń bagażową liczącą od 528 do aż 1642 l! Ponadto, w tym modelu zastosowano ledowe oświetlenie bagażnika, aktywowane automatyczne po uniesieniu klapy. Dzięki temu, wybierając się w dalszą podróż, bez problemu znajdziesz potrzebny bagaż także w nocy. Nic dziwnego, że koreańska marka zyskała uznanie na rynku motoryzacyjnym dzięki praktyczności i niezawodności.
Planując wypad na weekend, dłuższy urlop czy też duże zakupy nie musisz już martwić się o to czy zmieścisz wszystko do auta. Właśnie w takich sytuacjach warto zdecydować się na wynajem Hyudaia i30 Wagon. Skorzystaj z korzystaj z ogromnej przestrzeni bagażowej tego modelu!
Wypożycz Hyundaia i30 Wagon na dzień lub dłużej, przetestuj komfort jazdy, inteligentne systemy bezpieczeństwa i nowoczesne opcje technologiczne, a przede wszystkim - przewieź wszystkie potrzebne Ci rzeczy bez zbędnych ograniczeń.

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow manualna
bagaz średni / 3 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi combi
klimatyzacja klimatyzacja manualna / automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Hyundai

point Model : i30 Wagon

point Paliwo : Benzyna

point Spalanie : 7,8L/100km
point Pojemność bagażnika : 625L
point Minimalny wiek kierowcy : 21

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 1845 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 1845 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.