INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 71

Pierwszy samochód wynajęliśmy 17 czerwca 2009 w Warszawie na lotnisku Chopina, był to Mercedes-Benz W245. Działalność rozpoczynaliśmy od 5 takich samochód stawiając sobie ambitny cel: oferować najwyższą jakość usług i najniższe ceny wynajmu.

Nasz pierwszy klient korzysta z naszych usług do dnia dzisiejszego, w listopadzie 2018 wynajął samochód po raz setny, a w między czasie polecił nasze usługi swoim kilkudziesięciu znajomym z których każdy został naszym stałym klientem.

O jakości naszych usług nie świadczy kilkanaście tysięcy stałych zadowolonych klientów, którzy polecili nasze usługi swoim znajomym lecz to jak trudno znaleźć klienta nie zadowolonego z obsługi lub samochodu wynajętego w Comfortcar.

W ciągu 10 lat zrealizowaliśmy ponad 150 tysięcy wynajmów, nasza flota wzrosła z 5 samochodów do ponad 500 w kilku oddziałach w największych miastach Polski: Warszawa, Kraków, Katowice, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Szczecin, Rzeszów a liczbę nie do końca zadowolonych klientów ciągle możemy policzyć na palcach dwóch rąk.


Ciągle zastanawiasz się czy wynajem auta w Comfortcar to dobry wybór?