INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04
 • wypożyczalnia samochodów katowice

STANDARD WYPOŻYCZALNI SIECIOWEJ W CENIE WYPOŻYCZALNI LOKALNEJ

 Calendar
 Calendar
km
 • Brak kaucji
 • Brak limitu kilometrów
 • Bezpłatne anulowanie rezeracji
 • Gwarancja najniższej ceny

WYNAJEM SAMOCHODÓW w KATOWICACH

Tani wynajem samochodów w Katowicach jest możliwy dzięki Comfortcar. Nasza katowicka wypożyczalnia samochodów oferuje samochody na wynajem dla każdego, kto potrzebuje komfortowego środka transportu właśnie na Śląsku.

Wypożyczalnia samochodów w Katowicach jest miejscem, które posiada szeroki wybór pojazdów na wynajem, a także bogatą i różnorodną ofertę dopasowaną do potrzeb każdego klienta. Mowa tu o braku kaucji, limitu kilometrów, możliwości podstawienia samochodu w wybrane miejsce, bezpłatnego odwołania rezerwacji i wielu innych udogodnień czekających na klientów naszej wypożyczalni samochodów. Ponadto, Comfortcar oferuje najtańszy wynajem auta w Katowicach.


Wynajem samochodu w Katowicach - dlaczego warto?

Wynajęcie auta to przede wszystkim duże udogodnienie dla każdego kierowcy w Katowicach. Podróżując po Śląsku możemy skorzystać z samochodu z wypożyczalni, który pozwala na komfortowe przemieszczanie się. To ważne, ponieważ poruszanie się po tak dużej i tłocznej aglomeracji jak śląska bywa trudne. Samochód z katowickiego oddziału Comfortcar pozwoli nam uczynić naszą podróż maksymalnie szybką i komfortową, ponieważ:

 • nie pobieramy kaucji ani opłaty przygotowawczej,
 • oferujemy najtańszy wynajem średnioterminowy i krótkoterminowy w Katowicach,
 • umożliwiamy wypożyczenie dodatkowych akcesoriów,
 • u nas możesz liczyć na szereg zniżek i rabatów,
 • pozwalamy na bezpłatne odwołanie zamówienia,
 • podstawimy samochód na dworzec lub lotnisko Katowice-Pyrzowice nieodpłatnie,
 • oferujemy rezerwację online,
 • posiadamy duży wybór samochodów.

To nie wszystkie usługi, jakie oferuje tania wypożyczalnia samochodów w Katowicach Comfortcar. Nasza oferta jest stale rozszerzana i modyfikowana tak, aby spełnić oczekiwania wszystkich klientów - sprawdź!


Flota Comfortcar - szeroki wybór aut w Katowicach

W ofercie wypożyczalni Comfortcar znajdziesz samochody w różnych segmentach. Staramy się spełnić oczekiwania każdego z Was, dlatego flota naszej wypożyczalni samochodów to m. in.:

 • szeroki wybór samochodów osobowych z segmentu standardowego w cenie już od 79 PLN,
 • duże samochody 7-osobowe, idealne na długie wycieczki po śląsku, w cenie od 149 PLN,
 • małe, miejskie samochody w cenie od 59 PLN,
 • pojazdy w różnych wersjach nadwozia: kombi, sedan, liftback,
 • samochody z kompaktowymi silnikami benzynowymi i diesel,
 • samochody z manualną i automatyczną skrzynią biegów,
 • pojazdy luksusowe, SUV-y, sportowe, MiniVan-y i wiele więcej.


W naszej wypożyczalni znajdziesz samochody różnego rodzaju, które są dostosowane do różnych celów. Dokładamy wszelkich starań, aby zarezerwowany przez Ciebie pojazd trafił w Twoje ręce i świetnie Ci służył.


Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Katowicach

Wypożyczalnia w Katowicach Comfortcar to najtańsza możliwa opcja na całym śląsku. Dzięki atrakcyjnej ofercie, dostosowanej do możliwości i oczekiwań naszych klientów, możemy zaoferować Wam wynajem na preferencyjnych warunkach. Zrezygnowanie z dodatkowych opłat i tani koszt wynajmu sprawiają, że oferta wypożyczalni Comfortcar jest naprawdę bezkonkurencyjna.


Tani wynajem samochodu Katowice - bez kaucji i opłaty przygotowawczej

Brak kaucji to jedno z największych udogodnień jeśli chodzi o wynajem pojazdów w Katowicach. Samochód z wypożyczalni często wiąże się z dodatkowymi opłatami, m. in. właśnie w postaci kaucji, dlatego nasza oferta jest tą wartą wyboru. Nie musimy więc martwić się o dodatkowe utrudnienia w postaci blokady środków na koncie.
W Comfortcar nie pobieramy także opłaty przygotowawczej - samochód odbierzesz w naszym oddziale bez dodatkowej opłaty przygotowawczej. Możesz także zostawić go w dowolnym oddziale Comfortcar lub na lotnisku czy dworcu - szanujemy Twoje pieniądze, i Twój czas!


Najtańsze ceny wynajmu aut - Katowice

Oferta wypożyczalni samochodowej Comfort Car to także duża oszczędność w kwestii ceny wynajmu auta. U nas możesz wynająć samochód już od 59 PLN za dobę, a wypożyczając samochód na trzy doby płacisz tylko za dwie. Dzięki temu możemy zaoszczędzić pieniądze i skorzystać z oferty, która jest adekwatna do wydanych pieniędzy.


Dodatkowe zniżki i rabaty w wypożyczalni Comfortcar

Wypożyczalnia aut w mieście Katowice szanuje i ceni swoich klientów. Właśnie dlatego stale udoskonalamy naszą ofertę, między innymi za pomocą specjalnych zniżek i rabatów, na które mogą liczyć zarówno stali klienci, jak i korzystające z naszych usług po raz pierwszy. Wystarczy skorzystać z opcji rezerwacji za pośrednictwem strony internetowej.


Bezpłatne podstawienie samochodu na dworzec i lotnisko 

Wynajem samochodu w Katowicach jest możliwy zarówno z poziomu strony internetowej i odbioru w oddziale, jak i na wybranym lotnisku czy dworcu. To szczególnie przydatna opcja w przypadku kiedy przyjeżdżamy na Śląsk z innej miejscowości lub kraju, a znajomość topografii tej geograficznej krainy nie jest naszą mocną stroną. W przypadku rezerwacji online należy po prostu zaznaczyć odpowiednie miejsce odbioru w Katowicach, Gliwicach, Bytomiu lub Zabrzu. Samochód będzie na nas czekał niezależnie od pory przybycia do miasta – oferujemy wynajem samochodów na lotnisku Katowice Pyrzowice oraz dworcu 24 godziny na dobę. Nie musimy także odwozić samochodu do oddziału, możemy bez obaw pozostawić go na lotnisku, pod hotelem lub dworcu. To rozwiązanie pozwala nam zaoszczędzić sporo czasu i stresu związanego z dodatkową trasą.


Bezpłatne odwołanie rezerwacji auta

Staramy się zrozumieć potrzeby i oczekiwania naszych klientów. My również jesteśmy ludźmi i wiemy, że wypadki chodzą po ludziach. Nagła zmiana planów może przydarzyć się każdemu, dlatego w wypożyczalni w Katowicach Comfortcar możesz bezpłatnie odwołać rezerwację. Nie obciążymy Cię żadnymi dodatkowymi kosztami.


Wynajem samochodów osobowych Katowice - do kogo jest skierowana oferta Comfortcar?

Jak już wspominaliśmy, staramy się dostosować naszą ofertę do oczekiwań każdego z Was. Właśnie dlatego oferujemy konkretne propozycje i udogodnienia skierowane do poszczególnych grup docelowych. Dzięki temu możecie liczyć na konkretną i kompleksową usługę, w której niczego nie zabraknie.
Województwo śląskie jest tym o największej liczbie zagęszczenia ludności w kraju. Codziennie mieszka tu, pracuje i przyjeżdża w różnych celach masa ludzi. Każdy z nas jest inny, ma inne oczekiwania i potrzeby związane z wynajmem samochodu - rozumiemy to!


Wynajem samochodu Katowice - turyści

Aglomeracja śląska to prawdziwa kopalnia atrakcji i miejsc wartych zobaczenia. Znajduje się tu sporo zabytków, ciekawych muzeów i miejsc rozrywki wszelakiej, które - choć zlokalizowane w różnych miastach - znajdują się w niewielkiej odległości od siebie. Właśnie dlatego wynajęty w Katowicach samochód tak bardzo przyda nam się przy zwiedzaniu. Możemy szybko i komfortowo dostać się z jednego punktu do drugiego.


Możliwość rezerwacji online

Planując wypad w celach turystycznych do Katowic wiele rzeczy próbujemy załatwić z wyprzedzeniem. Możliwość rezerwacji online za pośrednictwem strony internetowej pozwala nam wynająć pojazd dużo wcześniej, i to sprzed ekranu swojego komputera. Nie musimy więc tuż po przyjeździe do Katowic gnać na złamanie karku do katowickiego oddziału wypożyczalni aut Comfortcar - niemal wszystko możemy załatwić przez internet.


Wynajem samochodów Katowice - dla rodzin z dziećmi

Kolejna grupa, dla której nasza wypożyczalnia pojazdów w Katowicach przygotowała specjalną ofertę to rodziny z dziećmi. Wiemy jak ważny w przypadku wspólnego podróżowania całą rodziną jest komfort i bezpieczeństwo. Wszystko to nie tylko umila jazdę, ale przede wszystkim pozwala zadbać o najlepsze warunki dla całej rodziny.


Samochody rodzinne w ofercie Comfortcar

Oferta Comfortcar to szeroki wybór pojazdów na różne okazje, w tym właśnie samochodów rodzinnych w różnych wersjach nadwozia. Możemy zaproponować Wam duże, mieszczące nawet 7 osób pojazdy wyposażone w pojemne bagażniki, które pozwolą na przewóz dużej ilości bagażu czy wózka dziecięcego.


Wynajem auta rodzinnego w Katowicach - dodatkowe akcesoria

Podróżując z całą rodziną warto również wyposażyć się w przydatne akcesoria. Przed planowaną wycieczką nie musisz specjalnie kupować dodatkowych urządzeń i przedmiotów, a przy okazji mnożyć kosztów. W wypożyczalni samochodów Comfortcar możesz wynająć dodatkowe akcesoria przydatne w trakcie rodzinnych wycieczek i podróży, takie jak: bagażnik dachowy, fotelik dziecięcy czy GPS.


Wynajem samochodu Śląsk - dla biznesmenów i przedsiębiorców

Wielu z naszych klientów przyjeżdża w te okolice właśnie w interesach. Delegacje, spotkania biznesowe, wydarzenia branżowe, targi czy konferencje często odbywają się właśnie tutaj. Zrobienie wrażenia na potencjalnym kontrahencie rozpoczyna się już w momencie przyjazdu na spotkanie. Ponadto, sprawne poruszanie się po całej okolicy pomoże nam zaoszczędzić masę czasu, który możemy spożytkować np. przygotowując się na spotkanie.


Wypożyczalnia aut Katowice - nieoznakowane samochody

W wypożyczalni samochodów Comfortcar w Katowicach nie oznaczamy swoich samochodów w widoczny sposób. Dzięki temu możemy wypożyczyć luksusowy, komfortowy samochód, przyjechać nim na ważne, biznesowe spotkanie i zrobić wrażenie na potencjalnym kontrahencie jeszcze zanim rozpoczniemy rozmowę i negocjacje.


Brak limitu kilometrów

Aglomeracja Śląska jest naprawdę duża, dlatego podróże w interesach, szczególnie, jeśli jesteśmy umówieni na spotkania w różnych lokalizacjach, mogą zająć nam dłuższą chwilę. Dodatkowe udogodnienie stanowi więc dla nas także brak ograniczenia kilometrów. Samochód wypożyczamy przecież po to, aby nim jeździć - możesz więc podróżować ile chcesz!


Tani wynajem auta Katowice - biznes i kultura

Katowice są miastem do którego tłumnie ściąga masa osób zainteresowanych konferencjami, targami, eventami i innymi biznesowymi wydarzeniami. Nic dziwnego - w końcu w mieście znajduje się sporo miejsc przystosowanych do organizacji właśnie takich wydarzeń. Uczestnictwo w nich, a przede wszystkim sprawne przemieszczanie się pomiędzy miejscem wydarzenia, a hotelem czy dworcem jest możliwe dzięki wypożyczonemu samochodowi.
Pierwszym z istotnych na biznesowej i kulturalnej mapie Katowic jest bez wątpienia Hala Sportowo-Widowiskowa Spodek. To właśnie tutaj odbywają się najważniejsze na eventy, takie jak koncerty największych zespołów z kraju i zagranicy, mistrzostwa świata i Europy w siatkówce czy piłce ręcznej, zawody e-sportowe Intel Extreme Masters czy Ogólnopolskie Targi “Edukacja”.
Międzynarodowe Centrum Kongresowe jest kolejnym miejscem, do którego przyjeżdża wielu ludzi z całej Polski (i nie tylko). To największe centrum kongresowe w kraju, w którym odbywają się konferencje naukowe, zloty, targi i inne wydarzenia. MCK w Katowicach zostało nagrodzone wieloma prestiżowymi tytułami, m. in. Najlepszy obiekt kongresowy w Polsce (MP Power Awards) czy Nagrodą Roku SARP. MCK znajduje się w samym centrum Katowic, dlatego chcąc dostać się np. na lotnisko po zakończonych targach warto rozważyć opcję wynajmu samochodu.


Wynajem auta - turyści w Katowicach

Katowice są sercem województwa, jednak na terenie całego województwa znajduje się masa miejsc wartych zobaczenia. Aby dostać się do nich szybko i sprawnie wypożyczony samochód bardzo się przyda. Odległości poza poszczególnymi miastami nie są zbyt wielkie, jednak interesujących atrakcji i zabytków jest tu naprawdę wiele. Podpowiadamy co zasługuje na szczególną uwagę!


Co warto zobaczyć w Katowicach?

Katowice i Śląsk to rejony, w których znajduje się masa interesujących zabytków i obiektów. Właśnie dlatego powstały specjalne szlaki, czyli trasy tematyczne łączące poszczególne, warte zobaczenia miejsca. Aby zaliczyć wszystkie punkty z danej trasy przyda nam się samochód z wypożyczalni - niektóre z nich znajdują się bowiem w sporej odległości od siebie. Warto zobaczyć:

 • Szlak Zabytków Techniki w skład którego wchodzą 42 miejsca wyjątkowo cenne pod względem historycznym i architektonicznym, które były świadkami rewolucji przemysłowej. Są to miejsca głównie związane z tradycją hutniczą i górniczą, energetyką, kolejnictwem, łącznością, uzdatnianiem wody oraz przemysłem spożywczym. Na Szlaku Zabytków Techniki zobaczyć można: działające do dziś zakłady produkcyjne z zabytkowymi parkami maszynowymi, zakłady niedziałające już, ale zachowane jako skanseny, liczne muzea przemysłu i techniki oraz budynki użyteczności publicznej. Wypożyczony w Katowicach samochód pozwoli nam szybko i sprawnie zaliczyć wszystkie miejsca z tego szlaku.
 • Szlak Orlich Gniazd to szlak jurajskich zamków i warowni wybudowanych na skałach wzdłuż Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Dzięki stale rozwijanej infrastrukturze i stale przybywającym atrakcjom jest to obecnie jeden z najlepszych szlaków turystycznych w Polsce. Jest idealny do jazdy rowerem, wspinaczki, penetrowania jaskiń czy do uprawiania biegów narciarskich. Na szlaku jest doskonale rozwinięta baza noclegowa i agroturystyczna. W 2012 roku Szlak Orlich Gniazd został wyróżniony Złotym Certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej stając się najlepszym produktem turystycznym Polski. Aby dojechać na początek szlaku i przewieźć wygodnie cały potrzebny do pokonania szlaku sprzęt z pewnością przyda nam się wynajęty samochód.
 • Szlak Architektury Drewnianej przebiega wzdłuż całego województwa. W jego skład wchodzą dziewięćdziesiąt cztery zabytkowe obiekty i zespoły architektoniczne wśród których dominują obiekty sakralne np. drewniane kościoły, ale również liczne: karczmy, chałupy, leśniczówki, młyny i skanseny. Nasza firma oferuje tani wynajem pojazdu w Katowicach, który pozwoli nam dotrzeć do każdego zamku i karczmy komfortowo i szybko.
 • Szlak Kulinarny Śląskie Smaki skupia regionalne restauracje z całego województwa, w których można posmakować najlepszych potraw kuchni regionalnej. Większość z lokali wchodzących w skład szlaku "Śląskie Smaki" znajduje się na liście Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Przy planowaniu zwiedzania regionu warto uwzględnić ten szlak na liście - samochodem z wypożyczalni dotrzemy w wybrane miejsca bezproblemowo.

Wynajem samochodu w Katowicach to opcja dedykowana każdemu, kto chce podróżować wygodnie i komfortowo po krainie węgla. Zapoznaj się z ofertą wypożyczalni w Katowicach i wybierz auto idealne dla siebie już dziś!


Wynajem samochodu Katowice — najczęściej zadawane pytania (FAQ)
Ile kosztuje wynajem auta w Katowicach?
Czy wynajmując auto w Katowicach muszę wpłacić kaucję?
Czy są jakie ukryte koszty doliczane przy wynajmie auta w Katowicach?
Czy mogę anulować rezerwację na wynajem auta w Katowicach?
Czy wynajmując samochód w Katowicach obowiązuje limit przejechanych kilometrów?
Czy mogę wypożyczyć auto w Katowicach i zwrócić w innym mieście?
Ile kosztuje wynajem auta na tydzień w Katowicach?
Czy mogę wynająć samochód na lotnisku Pyrzowice?
Czy składając rezerwację na wynajem samochodu w Katowicach otrzymam wybrany model auta?
Czy samochody w wypożyczalni są ubezpieczone?
Ile kosztuje wypożyczenie samochodu 7-osobowego w Katowicach?
Czy mogę wypożyczyć samochód z automatyczną skrzynią biegów w Katowicach?
Czy mogę wynająć samochód z silnikiem diesla w Katowicach?
Czy są jakieś promocje w wypożyczalni samochodów w Katowicach?