• wypożyczalnia samochodów katowice

  Wypożyczalnia samochodów Katowice Comfortcar. Wynajem aut w Katowicach

  Standard wypożyczalni sieciowej, w cenie lokalnej wypożyczalni w Katowicach

Rezerwacja z gwarancją najlepszej ceny

Wyjazd zagraniczny
km
Countries list
Miejsce wynajmu
Miejsce zwrotu
Data odbioru
 Calendar
Data zwrotu
 Calendar

WYNAJEM SAMOCHODÓW w KATOWICACH

Tani wynajem samochodów w Katowicach jest możliwy dzięki Comfortcar. Nasza katowicka wypożyczalnia samochodów oferuje samochody na wynajem dla każdego, kto potrzebuje komfortowego środka transportu właśnie na Śląsku.
Wypożyczalnia samochodów w Katowicach jest miejscem, które posiada szeroki wybór pojazdów na wynajem, a także bogatą i różnorodną ofertę dopasowaną do potrzeb każdego klienta. Mowa tu o braku kaucji, limitu kilometrów, możliwości podstawienia samochodu w wybrane miejsce, bezpłatnego odwołania rezerwacji i wielu innych udogodnień czekających na klientów naszej wypożyczalni. Ponadto, Comfort Car oferuje najtańszy wynajem auta w Katowicach.


Wynajem samochodu w Katowicach - dlaczego warto?

Wynajęcie auta to przede wszystkim duże udogodnienie dla każdego kierowcy w Katowicach. Podróżując po Śląsku możemy skorzystać z samochodu z wypożyczalni, który pozwala na komfortowe przemieszczanie się. To ważne, ponieważ poruszanie się po tak dużej i tłocznej aglomeracji jak śląska bywa trudne. Samochód z katowickiego oddziału Comfortcar pozwoli nam uczynić naszą podróż maksymalnie szybką i komfortową, ponieważ:

 • nie pobieramy kaucji ani opłaty przygotowawczej,
 • oferujemy najtańszy wynajem średnioterminowy i krótkoterminowy w Katowicach,
 • umożliwiamy wypożyczenie dodatkowych akcesoriów,
 • u nas możesz liczyć na szereg zniżek i rabatów,
 • pozwalamy na bezpłatne odwołanie zamówienia,
 • podstawimy samochód na dworzec lub lotnisko Katowice-Pyrzowice nieodpłatnie,
 • oferujemy rezerwację online,
 • posiadamy duży wybór samochodów.

To nie wszystkie usługi, jakie oferuje tania wypożyczalnia samochodów w Katowicach Comfortcar. Nasza oferta jest stale rozszerzana i modyfikowana tak, aby spełnić oczekiwania wszystkich klientów - sprawdź!


Flota Comfortcar - szeroki wybór aut w Katowicach

W ofercie wypożyczalni Comfortcar znajdziesz samochody w różnych segmentach. Staramy się spełnić oczekiwania każdego z Was, dlatego flota naszej wypożyczalni samochodów to m. in.:

 • szeroki wybór samochodów osobowych z segmentu standardowego w cenie już od 79 PLN,
 • duże samochody 7-osobowe, idealne na długie wycieczki po śląsku, w cenie od 149 PLN,
 • małe, miejskie samochody w cenie od 59 PLN,
 • pojazdy w różnych wersjach nadwozia: kombi, sedan, liftback,
 • samochody z kompaktowymi silnikami benzynowymi i diesel,
 • samochody z manualną i automatyczną skrzynią biegów,
 • pojazdy luksusowe, SUV-y, sportowe, MiniVan-y i wiele więcej.


W naszej wypożyczalni znajdziesz samochody różnego rodzaju, które są dostosowane do różnych celów. Dokładamy wszelkich starań, aby zarezerwowany przez Ciebie pojazd trafił w Twoje ręce i świetnie Ci służył.


Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Katowicach

Wypożyczalnia w Katowicach Comfortcar to najtańsza możliwa opcja na całym śląsku. Dzięki atrakcyjnej ofercie, dostosowanej do możliwości i oczekiwań naszych klientów, możemy zaoferować Wam wynajem na preferencyjnych warunkach. Zrezygnowanie z dodatkowych opłat i tani koszt wynajmu sprawiają, że oferta wypożyczalni Comfortcar jest naprawdę bezkonkurencyjna.


Tani wynajem samochodu Katowice - bez kaucji i opłaty przygotowawczej

Brak kaucji to jedno z największych udogodnień jeśli chodzi o wynajem pojazdów w Katowicach. Samochód z wypożyczalni często wiąże się z dodatkowymi opłatami, m. in. właśnie w postaci kaucji, dlatego nasza oferta jest tą wartą wyboru. Nie musimy więc martwić się o dodatkowe utrudnienia w postaci blokady środków na koncie.
W Comfortcar nie pobieramy także opłaty przygotowawczej - samochód odbierzesz w naszym oddziale bez dodatkowej opłaty przygotowawczej. Możesz także zostawić go w dowolnym oddziale Comfortcar lub na lotnisku czy dworcu - szanujemy Twoje pieniądze, i Twój czas!


Najtańsze ceny wynajmu aut - Katowice

Oferta wypożyczalni samochodowej Comfort Car to także duża oszczędność w kwestii ceny wynajmu auta. U nas możesz wynająć samochód już od 59 PLN za dobę, a wypożyczając samochód na trzy doby płacisz tylko za dwie. Dzięki temu możemy zaoszczędzić pieniądze i skorzystać z oferty, która jest adekwatna do wydanych pieniędzy.


Dodatkowe zniżki i rabaty w wypożyczalni Comfortcar

Wypożyczalnia aut w mieście Katowice szanuje i ceni swoich klientów. Właśnie dlatego stale udoskonalamy naszą ofertę, między innymi za pomocą specjalnych zniżek i rabatów, na które mogą liczyć zarówno stali klienci, jak i korzystające z naszych usług po raz pierwszy. Wystarczy skorzystać z opcji rezerwacji za pośrednictwem strony internetowej.


Bezpłatne podstawienie samochodu na dworzec i lotnisko Pyrzowice w Katowicach

Wynajem samochodu w Katowicach jest możliwy zarówno z poziomu strony internetowej i odbioru w oddziale, jak i na wybranym lotnisku czy dworcu. To szczególnie przydatna opcja w przypadku kiedy przyjeżdżamy na Śląsk z innej miejscowości lub kraju, a znajomość topografii tej geograficznej krainy nie jest naszą mocną stroną. W przypadku rezerwacji online należy po prostu zaznaczyć jako miejsce odbioru Katowice Pyrzowice Aiport lub dowolny dworzec w Katowicach, Gliwicach, Bytomiu lub Zabrzu. Samochód będzie na nas czekał niezależnie od pory przybycia do miasta - obsługujemy lotnisko 24 godziny na dobę. Nie musimy także odwozić samochodu do oddziału, możemy bez obaw pozostawić go na lotnisku lub dworcu. To rozwiązanie pozwala nam zaoszczędzić sporo czasu i stresu związanego z dodatkową trasą.


Bezpłatne odwołanie rezerwacji auta

Staramy się zrozumieć potrzeby i oczekiwania naszych klientów. My również jesteśmy ludźmi i wiemy, że wypadki chodzą po ludziach. Nagła zmiana planów może przydarzyć się każdemu, dlatego w wypożyczalni w Katowicach Comfortcar możesz bezpłatnie odwołać rezerwację. Nie obciążymy Cię żadnymi dodatkowymi kosztami.


Wynajem samochodów osobowych Katowice - do kogo jest skierowana oferta Comfortcar?

Jak już wspominaliśmy, staramy się dostosować naszą ofertę do oczekiwań każdego z Was. Właśnie dlatego oferujemy konkretne propozycje i udogodnienia skierowane do poszczególnych grup docelowych. Dzięki temu możecie liczyć na konkretną i kompleksową usługę, w której niczego nie zabraknie.
Województwo śląskie jest tym o największej liczbie zagęszczenia ludności w kraju. Codziennie mieszka tu, pracuje i przyjeżdża w różnych celach masa ludzi. Każdy z nas jest inny, ma inne oczekiwania i potrzeby związane z wynajmem samochodu - rozumiemy to!


Wynajem samochodu Katowice - turyści

Aglomeracja śląska to prawdziwa kopalnia atrakcji i miejsc wartych zobaczenia. Znajduje się tu sporo zabytków, ciekawych muzeów i miejsc rozrywki wszelakiej, które - choć zlokalizowane w różnych miastach - znajdują się w niewielkiej odległości od siebie. Właśnie dlatego wynajęty w Katowicach samochód tak bardzo przyda nam się przy zwiedzaniu. Możemy szybko i komfortowo dostać się z jednego punktu do drugiego.


Możliwość rezerwacji online

Planując wypad w celach turystycznych do Katowic wiele rzeczy próbujemy załatwić z wyprzedzeniem. Możliwość rezerwacji online za pośrednictwem strony internetowej pozwala nam wynająć pojazd dużo wcześniej, i to sprzed ekranu swojego komputera. Nie musimy więc tuż po przyjeździe do Katowic gnać na złamanie karku do katowickiego oddziału wypożyczalni aut Comfortcar - niemal wszystko możemy załatwić przez internet.


Wynajem samochodów Katowice - dla rodzin z dziećmi

Kolejna grupa, dla której nasza wypożyczalnia pojazdów w Katowicach przygotowała specjalną ofertę to rodziny z dziećmi. Wiemy jak ważny w przypadku wspólnego podróżowania całą rodziną jest komfort i bezpieczeństwo. Wszystko to nie tylko umila jazdę, ale przede wszystkim pozwala zadbać o najlepsze warunki dla całej rodziny.


Samochody rodzinne w ofercie Comfortcar

Oferta Comfortcar to szeroki wybór pojazdów na różne okazje, w tym właśnie samochodów rodzinnych w różnych wersjach nadwozia. Możemy zaproponować Wam duże, mieszczące nawet 7 osób pojazdy wyposażone w pojemne bagażniki, które pozwolą na przewóz dużej ilości bagażu czy wózka dziecięcego.


Wynajem auta rodzinnego w Katowicach - dodatkowe akcesoria

Podróżując z całą rodziną warto również wyposażyć się w przydatne akcesoria. Przed planowaną wycieczką nie musisz specjalnie kupować dodatkowych urządzeń i przedmiotów, a przy okazji mnożyć kosztów. W wypożyczalni samochodów Comfortcar możesz wynająć dodatkowe akcesoria przydatne w trakcie rodzinnych wycieczek i podróży, takie jak: bagażnik dachowy, fotelik dziecięcy czy GPS.


Wynajem samochodu Śląsk - dla biznesmenów i przedsiębiorców

Wielu z naszych klientów przyjeżdża w te okolice właśnie w interesach. Delegacje, spotkania biznesowe, wydarzenia branżowe, targi czy konferencje często odbywają się właśnie tutaj. Zrobienie wrażenia na potencjalnym kontrahencie rozpoczyna się już w momencie przyjazdu na spotkanie. Ponadto, sprawne poruszanie się po całej okolicy pomoże nam zaoszczędzić masę czasu, który możemy spożytkować np. przygotowując się na spotkanie.


Wypożyczalnia aut Katowice - nieoznakowane samochody

W wypożyczalni samochodów Comfortcar w Katowicach nie oznaczamy swoich samochodów w widoczny sposób. Dzięki temu możemy wypożyczyć luksusowy, komfortowy samochód, przyjechać nim na ważne, biznesowe spotkanie i zrobić wrażenie na potencjalnym kontrahencie jeszcze zanim rozpoczniemy rozmowę i negocjacje.


Brak limitu kilometrów

Aglomeracja Śląska jest naprawdę duża, dlatego podróże w interesach, szczególnie, jeśli jesteśmy umówieni na spotkania w różnych lokalizacjach, mogą zająć nam dłuższą chwilę. Dodatkowe udogodnienie stanowi więc dla nas także brak ograniczenia kilometrów. Samochód wypożyczamy przecież po to, aby nim jeździć - możesz więc podróżować ile chcesz!


Tani wynajem auta Katowice - biznes i kultura

Katowice są miastem do którego tłumnie ściąga masa osób zainteresowanych konferencjami, targami, eventami i innymi biznesowymi wydarzeniami. Nic dziwnego - w końcu w mieście znajduje się sporo miejsc przystosowanych do organizacji właśnie takich wydarzeń. Uczestnictwo w nich, a przede wszystkim sprawne przemieszczanie się pomiędzy miejscem wydarzenia, a hotelem czy dworcem jest możliwe dzięki wypożyczonemu samochodowi.
Pierwszym z istotnych na biznesowej i kulturalnej mapie Katowic jest bez wątpienia Hala Sportowo-Widowiskowa Spodek. To właśnie tutaj odbywają się najważniejsze na eventy, takie jak koncerty największych zespołów z kraju i zagranicy, mistrzostwa świata i Europy w siatkówce czy piłce ręcznej, zawody e-sportowe Intel Extreme Masters czy Ogólnopolskie Targi “Edukacja”.
Międzynarodowe Centrum Kongresowe jest kolejnym miejscem, do którego przyjeżdża wielu ludzi z całej Polski (i nie tylko). To największe centrum kongresowe w kraju, w którym odbywają się konferencje naukowe, zloty, targi i inne wydarzenia. MCK w Katowicach zostało nagrodzone wieloma prestiżowymi tytułami, m. in. Najlepszy obiekt kongresowy w Polsce (MP Power Awards) czy Nagrodą Roku SARP. MCK znajduje się w samym centrum Katowic, dlatego chcąc dostać się np. na lotnisko po zakończonych targach warto rozważyć opcję wynajmu samochodu.


Wynajem auta - turyści w Katowicach

Katowice są sercem województwa, jednak na terenie całego województwa znajduje się masa miejsc wartych zobaczenia. Aby dostać się do nich szybko i sprawnie wypożyczony samochód bardzo się przyda. Odległości poza poszczególnymi miastami nie są zbyt wielkie, jednak interesujących atrakcji i zabytków jest tu naprawdę wiele. Podpowiadamy co zasługuje na szczególną uwagę!


Co warto zobaczyć w Katowicach?

Katowice i Śląsk to rejony, w których znajduje się masa interesujących zabytków i obiektów. Właśnie dlatego powstały specjalne szlaki, czyli trasy tematyczne łączące poszczególne, warte zobaczenia miejsca. Aby zaliczyć wszystkie punkty z danej trasy przyda nam się samochód z wypożyczalni - niektóre z nich znajdują się bowiem w sporej odległości od siebie. Warto zobaczyć:

 • Szlak Zabytków Techniki w skład którego wchodzą 42 miejsca wyjątkowo cenne pod względem historycznym i architektonicznym, które były świadkami rewolucji przemysłowej. Są to miejsca głównie związane z tradycją hutniczą i górniczą, energetyką, kolejnictwem, łącznością, uzdatnianiem wody oraz przemysłem spożywczym. Na Szlaku Zabytków Techniki zobaczyć można: działające do dziś zakłady produkcyjne z zabytkowymi parkami maszynowymi, zakłady niedziałające już, ale zachowane jako skanseny, liczne muzea przemysłu i techniki oraz budynki użyteczności publicznej. Wypożyczony w Katowicach samochód pozwoli nam szybko i sprawnie zaliczyć wszystkie miejsca z tego szlaku.
 • Szlak Orlich Gniazd to szlak jurajskich zamków i warowni wybudowanych na skałach wzdłuż Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Dzięki stale rozwijanej infrastrukturze i stale przybywającym atrakcjom jest to obecnie jeden z najlepszych szlaków turystycznych w Polsce. Jest idealny do jazdy rowerem, wspinaczki, penetrowania jaskiń czy do uprawiania biegów narciarskich. Na szlaku jest doskonale rozwinięta baza noclegowa i agroturystyczna. W 2012 roku Szlak Orlich Gniazd został wyróżniony Złotym Certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej stając się najlepszym produktem turystycznym Polski. Aby dojechać na początek szlaku i przewieźć wygodnie cały potrzebny do pokonania szlaku sprzęt z pewnością przyda nam się wynajęty samochód.
 • Szlak Architektury Drewnianej przebiega wzdłuż całego województwa. W jego skład wchodzą dziewięćdziesiąt cztery zabytkowe obiekty i zespoły architektoniczne wśród których dominują obiekty sakralne np. drewniane kościoły, ale również liczne: karczmy, chałupy, leśniczówki, młyny i skanseny. Nasza firma oferuje tani wynajem pojazdu w Katowicach, który pozwoli nam dotrzeć do każdego zamku i karczmy komfortowo i szybko.
 • Szlak Kulinarny Śląskie Smaki skupia regionalne restauracje z całego województwa, w których można posmakować najlepszych potraw kuchni regionalnej. Większość z lokali wchodzących w skład szlaku "Śląskie Smaki" znajduje się na liście Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Przy planowaniu zwiedzania regionu warto uwzględnić ten szlak na liście - samochodem z wypożyczalni dotrzemy w wybrane miejsca bezproblemowo.

Wynajem samochodu w Katowicach to opcja dedykowana każdemu, kto chce podróżować wygodnie i komfortowo po krainie węgla. Zapoznaj się z ofertą wypożyczalni w Katowicach i wybierz auto idealne dla siebie już dziś!


Wynajem samochodu Katowice — najczęściej zadawane pytania (FAQ)
Ile kosztuje wynajem auta w Katowicach?
Czy wynajmując auto w Katowicach muszę wpłacić kaucję?
Czy są jakie ukryte koszty doliczane przy wynajmie auta w Katowicach?
Czy mogę anulować rezerwację na wynajem auta w Katowicach?
Czy wynajmując samochód w Katowicach obowiązuje limit przejechanych kilometrów?
Czy mogę wypożyczyć auto w Katowicach i zwrócić w innym mieście?
Ile kosztuje wynajem auta na tydzień w Katowicach?
Czy mogę wynająć samochód na lotnisku Pyrzowice?
Czy składając rezerwację na wynajem samochodu w Katowicach otrzymam wybrany model auta?
Czy samochody w wypożyczalni są ubezpieczone?
Ile kosztuje wypożyczenie samochodu 7-osobowego w Katowicach?
Czy mogę wypożyczyć samochód z automatyczną skrzynią biegów w Katowicach?
Czy mogę wynająć samochód z silnikiem diesla w Katowicach?
Czy są jakieś promocje w wypożyczalni samochodów w Katowicach?