INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04
  • lotnisko Katowice Pyrzowice

STANDARD WYPOŻYCZALNI SIECIOWEJ W CENIE WYPOŻYCZALNI LOKALNEJ

 Calendar
 Calendar
km
  • Brak kaucji
  • Brak limitu kilometrów
  • Bezpłatne anulowanie rezerwacji
  • Gwarancja najniższej ceny

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Katowice Pyrzowice

Tani wynajem samochodów na lotnisku Katowice Pyrzowice to usługa pozwalająca zaoszczędzić sporo czasu i energii poświęconych na dojazd do katowickiego oddziału firmy. Pod hasłem "Wypożyczalnia samochodów lotnisko Katowice Pyrzowice" funkcjonuje możliwość rezerwacji samochodu za pośrednictwem naszej strony internetowej. Przedstawiciel firmy podstawi wybrane przez Ciebie auto na lotnisko Katowice-Pyrzowice aby umożliwić dalszą komfortową podróż.

Wynajem samochodów na lotnisku Katowice-Pyrzowice to opcja dedykowana każdemu, kto po przylocie do serca śląskiej aglomeracji potrzebuje komfortowego i szybkiego środka transportu do dalszej podróży. Oferujemy tani wynajem auta na lotnisku w Katowicach nie tylko przyjezdnym, ale także mieszkańcom i podróżującym z różnych zakątków aglomeracji śląskiej, którzy chcą wypożyczyć komfortowy, bezpieczny i szybki samochód bez konieczności podróży do katowickiego oddziału firmy.

Lotnisko Katowice Pyrzowice wynajem samochodu

Lotnisko Katowice Pyrzowice jest stosunkowo nowe (powstało w 2009 roku), jednak stanowi bez wątpienia lotnicze serce województwa śląskiego. Port lotniczy Katowice-Pyrzowice obsługuje rocznie około 8 mln pasażerów, co czyni je czwartym największym lotniskiem w Polsce. Nic więc dziwnego, że podróżujący cenią sobie wynajem samochodów na lotnisku w Katowicach. Z uwagi na położenie pomiędzy licznymi miejscowościami wchodzącymi w skład aglomeracji śląskiej, wynajem auta na lotnisku w Katowicach to świetne rozwiązanie umożliwiające szybką i komfortową dalszą podróż bez konieczności udania się bezpośrednio do katowickiej filii firmy.

 

Dla kogo wynajem auta Katowice lotnisko?

Wynajem auta w Katowicach to usługa, po którą przyjezdni (i nie tylko) sięgają niezwykle często. Nic dziwnego - lotnisko jest sercem śląskiej aglomeracji, wokół mnóstwo innych mniejszych bądź większych miast, których bogata oferta kulturalna, biznesowa czy naukowa przyciąga rzeszę podróżnych. Wynajem auta na lotnisku w Katowicach to opcja, z której często chętnie korzystają turyści. Możliwość wypożyczenia samochodu na lotnisku Katowice Pyrzowice umożliwia zwiedzanie nie tylko Katowic, ale i całej aglomeracji w prosty, szybki i komfortowy sposób.

Przylatujący do miasta biznesmeni i przedsiębiorcy także cenią sobie możliwość wypożyczenia samochodu na lotnisku Katowice Pyrzowice. Przylatując na biznesowe spotkania nierzadko trzeba odwiedzić kilka znajdujących się na terenie aglomeracji miast. Wynajem auta na lotnisku Katowice-Pyrzowice sprawia, że tuż po opuszczeniu pokładu samolotu czekać na Ciebie będzie przedstawiciel firmy z wybranym przez Ciebie samochodem. Dzięki temu nie tracisz czasu ani energii na dojazd do katowickiego oddziału firmy - bezpośrednio spod lotniska możesz ruszać w dalszą podróż.

Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości około 30 km na południe od Katowic. Znacznie bliżej z tego portu lotniczego jest do Dąbrowy Górniczej, Tarnowskich Gór czy Bytomia. Mieszkańcy bądź podróżujący z tych okolic również mogą liczyć na wynajem samochodu na lotnisku Katowice Pyrzowice, dzięki czemu nie muszą jechać specjalnie do oddziału firmy w Katowicach. Wypożyczenie auta na lotnisku Katowice to także wygodna opcja dla osób, które - choć nie są pasażerami lotniska - to właśnie stamtąd chcą wyruszyć w dłuższą podróż w zgoła innych niż południe Polski kierunkach. Wystarczy wówczas umówić odbiór samochodu na lotnisku Katowice-Pyrzowice nie musząc tracić czasu na niepotrzebne dojazdy.

 

Wypożyczalnia samochodów Katowice Lotnisko - jak to działa?

Aby umówić się na wynajem samochodu na lotnisku Katowice wystarczy wypełnić formularz dostępny na naszej stronie internetowej. Wystarczy jako miejsce wynajmu/zwrotu auta wybrać Katowice Aiport, a następnie wybrać interesujące nas ramy czasowe i samochód. Przedstawiciel naszej firmy będzie czekał z wybranym autem o umówionej godzinie tam, gdzie znajduje się lotnisko Katowice Pyrzowice. Wynajem samochodu w ten sposób odbywa się więc szybko i wygodnie, dzięki czemu nie musimy jechać specjalnie do oddziału firmy.

 

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Katowicach to oszczędność czasu i energii a przede wszystkim komfortowe podróżowanie