Serdecznie zapraszamy do naszej wypożyczalni samochodów Comfortcar Szczecin, gdzie znajdziesz najlepszą ofertę na rynku. W naszym oddziale Szczecin oferujemy sprawdzone, nowe samochody z pełną gwarancją komfortu i najniższej ceny oraz pakietem dodatkowych korzyści:
Zapraszamy do oddziału Comfortcar Szczecin, gdzie posiadamy w ofercie nowe samochody w wszystkich segmentach, wersjach nadwozia i rodzajach silnika:
Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie działa na rynku od kilku lat oferując usługi wynajmu na najwyższym poziomie. Dzięki rozbudowanej ofercie możemy zagwarantować naszym Klientom najlepszy stosunek jakości do ceny. Wynajem samochód w Comfortcar jest naprawdę prosty, możesz to zrobić również ONLINE.
Chcesz wynająć samochód na lotnisku Goleniów? Teraz wynajmiesz samochód na lotnisku w najlepszej cenie, bez kaucji i limitu kilometrów. Zarezerwuj samochód ONLINE na naszej stronie internetowej, jako punkt odbioru wybierz Szczecin Airport. Samochód wynajmiesz na lotnisku niezależnie od godziny o której przylatuje Twój samolot. Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie obsługuje lotnisko Goleniów przez 24h na dobę, samochód możesz odebrać i zwrócić o każdej porze.
Wypożyczalnia samochodów Comfortcar Szczecin zaprasza do swojego oddziału, gdzie znajdziesz nowe, komfortowe auta oraz najlepsze warunki wynajmu. Nie pobieramy kaucji, rezygnacja jest bezpłatna, a dodatkowe akcesoria GRATIS. Ponadto bezpłatnie podstawimy Ci wybrane auto w każde miejsce w Szczecinie: pod hotel, na dworzec czy na lotnisko Port lotniczy Szczecin Goleniów im. NSZZ Solidarność.
Szczecin określany jest mianem Paryża Północy, to miasto pełne zieleni, pięknych kamienic i niepowtarzalnych atrakcji. Szczecin posiada wiele cech unikatowych w skali Polski: na każdym kroku urzeka turystę secesyjna zabudowa, która przeplata się z nowoczesną architekturą.
Odwiedzając to miasto koniecznie musisz zobaczyć jego wybitne perełki, którymi są:
Najlepsza wypożyczalnia! Dostałem nowe auto !
Miałem ostatnio okazje przejechać przez pół Polski Mini, jestem bardzo zadowolony z jazdy i z ceny jaką oferuje wypożyczalnia. Minimum formalności, bardzo rzetelna obsługa. Bardzo dobre podejście do klienta i profesjonalizm. Na napewno jeszcze skorzystam z usług Comfortcar.
Auto otrzymałem jako zastępcze po kradzieży mojej Toyoty Yaris. Samochód nowy, czysty z nienajgorszym wyposażeniem jak na wypożyczalnie: dotykowy panel, kamera cofania, alu felgi. Polecam
Profesjonalna obsługa. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Odpowiadają na email bardzo szybko. Nie ma problemu z dodzwonieniem się i ceny też nie są wygórowane. Samochód prawie nowy. Ja jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze będę korzystać z usług comfortcar. Polecam
Auto bez zastrzeżeń, nowe z nawigacją tak jak posiliśmy. Szkoda, że kierowca spóźnił się 30 minut z podstawieniem, plus za to, że informował iż będzie spóźniony więc zdążyliśmy wypić kawę po przylocie.
Mój pierwszy ale wynajem w wypożyczalni samochodów Comfortcar. Odbiór Kraków, oddanie w Gdańsku na lotnisku. Samochodzik nowy, czysty zadbany.
Fajna zabawka, mocny silnik + rewelacyjne zawieszenie daje niesamowitą frajdę z jazdy po bezdrożach... Samochód jest olbrzymi więc parkowanie w mieście sprawia duży trudności mimo, iż auto posiada kamerę cofania i czujniki parkowania z tyłu. Brakuje czujników przednich co przy gabarytach auta może być kłopotliwe..