• wypożyczalnia samochodów kraków

  Wypożyczalnia samochodów Kraków

  Standard wypożyczalni sieciowej, w cenie wypożyczalni lokalnej

Rezerwacja z gwarancją najlepszej ceny

Wyjazd zagraniczny:
km
Kraj docelowy
Miejsce odbioru
Miejsce zwrotu
Data odbioru
 Calendar
Data zwrotu
 Calendar

Nasza wypożyczalnia samochodów Kraków ,oferta auta na wynajem :Dostępnych modeli: 42

48 na stronie
Comfortcar Kraków

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KRAKÓW


Chcesz tanio wypożyczyć samochód w Krakowie?

Nasza wypożyczalnia samochodów Kraków umożliwia wynajem nowych komfortowych aut w najniższych cenach w Krakowie. Wypożyczając samochód w naszym oddziale Kraków zapewnimy Ci nie tylko najniższej ceny wynajmu samochodu ale w parze najwyższą jakości obsługi, oraz liczne korzyści :

 • w Krakowie wynajmiesz samochód bez kaucji,
 • tanio wynajmiesz w Krakowie wszystkie akcesoria w podroży, fotelik dziecięcy, GPS, bagażnik dachowy
 • jeżeli musisz odwołać rezerwację lub zmienić datę wynajmu samochodu w Krakowie, zrobisz to bezpłatnie
 • wynajem samochodu w Krakowie trwa 3 doby a płacisz tylko za 2 dni
 • płatność ONLINE premiujemy rabatem gdy chcesz wynająć samochód w Krakowie
 • bezpłatnie podstawimy samochód na wskazany adres gdy wypożyczasz samochód w Krakowie
 • wypożyczasz samochód w Krakowie kolejny raz, świetnie otrzymasz dodatkowe rabaty i korzyści zarezerwowane dla stałych klientów


Flota samochodów Kraków.

Zapraszamy do naszego oddziału Kraków przy ul. Wadowicka 12, mamy do dyspozycji nowe samochody w wszystkich segmentach, wersjach nadwozia i rodzajach silnika:

 • małe samochody miejskie już od 59PLN
 • największy wybór samochodów w segmencie ekonomicznym
 • wygodne samochody kompaktowe z silnikami benzynowymi i diesla
 • segment standard w każdej wersji nadwozia: liftback, sedan, kombi
 • samochody 7 osobowe w cenie od 149PLN
 • samochody sportowe, luksusowe, SUV-y w najniższych cenach


Nasza wypożyczalnia samochodów w Krakowie od ponad 6 lat umożliwia wygodny i bezproblemowy wynajem samochodów. Większość naszych klientów to klienci zadowoleni którzy polecają nasze usługi swoim znajomym. Jeszcze nigdy wynajem samochodu w Krakowie nie był taki prosty. Wybrane auto możesz zarezerwować ONLINE poprzez naszą stronę internetową, jeżeli nie masz jeszcze konta rezerwacji możesz dokonać bez rejestracji używając do tego konta Facebooka.


Wypożyczalnia samochodów Kraków lotnisko

Chcesz wypożyczyć samochód na lotnisku Balice? Teraz wynajmiesz samochód na lotnisku w najlepszej cenie, bez kaucji i limitu kilometrów. Dokonaj rezerwacji ONLINE na naszej stronie internetowej, jako punkt odbioru wybierz Balice Airport. Samochód wynajmiesz na lotnisku niezależnie od godziny o której przylatuje Twój samolot. Wypożyczalnia samochodów w Krakowie obsługuje lotnisko Balice przez 24h na dobę, samochód możesz odebrać i zwrócić o każdej porze.


Planujesz podróż do Krakowa?

Nasza wypożyczalnia samochodów Kraków to idealny wybór, bezpłatnie podstawimy zarezerwowany samochód na dworzec główny w Krakowie. Jeżeli przylatujesz samolotem wybrane auto będzie czekało na Ciebie na lotnisko Kraków-Balice, lub podstawimy samochód bezpłatnie do każdego hotelu na terenie Krakowa.

Kraków to turystyczna stolica Polski, na odwiedzającym czeka mnóstwo atrakcji, zabytków i ciekawych miejsc do zwiedzenia. Komunikacja miejska w Krakowie jest sprawna i wygodna, jednak szybciej i wygodniej dotrzesz do najciekawszych miejsc wynajętym w naszej wypożyczalni autem.

Przyjeżdżając do Krakowa musisz zobaczyć poniższe miejsca:

 • Rynek Główny w Krakowie miejsce, numer 1 dla wszystkich, którzy po raz pierwszy przyjeżdżają do Krakowa. Rynek Główny to jeden z największych placów w Europie, w niezmienionej formie od 1257r. Atmosfera na rynku jest wyjątkowa. Znajdziesz tu znane na całą Polskę Sukiennice wzniesione w połowie XIII wieku, kościół Mariacki z ołtarzem Wita Stwosza, wieżę ratuszową odchylająca się od pionu o pól metra, kościół św. Wojciecha i liczne zabytkowe kamienice.
  Stare Miasto z Wawelem, Kazimierzem i Stradomiem został wpisany na pierwszą listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w roku 1978, a w 1994 z Wawelem, Stradomiem, Kazimierzem, Podgórzem, Nowym Światem i Piaskiem zostało uznane za Pomnik historii
 • Jura Krakowsko rozciąga się w południowej Polsce, od Częstochowy po Kraków, wymarzone miejsce dla wędrowców,rowerzystów i miłośników wspinaczki górskiej. Przepiękna kraina o zróżnicowanym krajobrazie z charakterystycznymi białymi ostańcami. Na turystów czekają liczne zabytki architektury i piękna przyroda. Jura Krakowska to wspaniałe miejsce do uprawiania rodzinnej rekreacji.
 • Wieliczka - niezwykła kopalnia soli o głębokości ponad 300 metrów i powierzchni prawie 7.5 milliona metrów kw. Niezwykłe miejsce dla wszystkich, którzy chcą zwiedzać jaskinie i tajemnicze groty ale również dla każdego, kogo interesują ciekawe opowieści. Wykute komory solne, wspaniałe konstrukcje i urzekające podziemne jeziora to tylko część atrakcji czekająca na turystów w Wieliczce.
 • Przełom Dunajca - jest jednym z najpiękniejszych zakątków w Polsce i w Europie. Przełom Dunajca jest pomnikiem przyrody o światowym znaczeniu. Emocjonujący spływ tratwą przez Pieniny, podziwianie wspaniałych krajobrazów, płynąc zakrętami wijącej się rzeki to punkt obowiązkowy dla wszystkich odwiedzających Kraków.

FAQ

Ile kosztuje wynajem auta w mieście Kraków?

Cena za wynajem samochodu w Krakowie jest uzależniona od okresu wynajmu i segmentu samochodu. Ceny wynajmu zaczynają się od 59PLN.

Czy wynajmując auto w mieście Kraków muszę wpłacić kaucję?

Nie pobieramy kaucji ani depozytu za wynajem samochodu w mieście Kraków, nie blokujemy środków na karcie płatniczej/kredytowej.

Czy są jakie ukryte koszty doliczane przy wynajmie auta w mieście Kraków?

Koszt wynajmu samochodu w mieście Kraków jest zawsze zgodny z rezerwacją złożoną przez stronę internetową https://comfortcar.pl . Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani dopłat za odbiór samochodu w mieście Kraków.

Czy mogę anulować rezerwację na wynajem auta w mieście Kraków?

Tak można anulować rezerwację na wynajem samochodu w mieście Kraków, nie pobieramy żadnych opłat za anulowanie rezerwacji na wynajem samochodu mieście Kraków. Anulowanie rezerwacji jest bezpłatne.

Czy wynajmując samochód w mieście Kraków obowiązuje limit przejechanych kilometrów?
Wynajmując auto w mieście Kraków nie ma limitu przejechanych kilometrów, należy jednak pamiętać, że jeżeli planujesz przejechać w trakcie wynajmu więcej niż 3000km musisz zgłosić to w trakcie składania rezerwacji.
Czy mogę wypożyczyć auto w mieście Kraków i zwrócić w innym mieście?

Tak można wypożyczyć samochód w mieście Kraków i zwrócić samochód w jednym z oddziałów Comfortcar.

Ile kosztuje wynajem auta na tydzień w mieście Kraków?

Tygodniowy wynajem samochodu w mieście Kraków uzależniony jest od segmentu wynajmowanego samochodu, ceny zaczynają się od 553PLN.

Czy mogę wynająć samochód na lotnisku mieście Kraków?

Tak zarezerwowany samochód podstawimy na lotnisko w mieście Kraków, nie pobieramy żadnych dopłat za odbiór i zwrot auta na lotnisku.

Czy składając rezerwację na wynajem samochodu w mieście Kraków otrzymam wybrany model auta?

Dokładamy wszelkich starań abyś wypożyczając samochód w mieście Kraków otrzymał wybrany przez Ciebie model samochodu, jednak zastrzegamy, iż w niektórych sytuacjach możesz otrzymać samochód innej marki w tego samego segmentu o tych samych parametrach.

Czy samochody w wypożyczalni samochodów w mieście Kraków są ubezpieczone?

Tak wszystkie samochody w wypożyczalni samochodów w Krakowie posiadają ubezpieczenie OC i AC.

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu 7-osobowego w mieście Kraków?

Wypożyczenie auta 7-osobowego w mieście Kraków kosztuje od 149PLN. Jeżeli interesuje Cię wynajem takiego auta zobacz dostępne modele w mieście Kraków: minivany 7-osobowe

Czy mogę wypożyczyć samochód z automatyczną skrzynią biegów w mieście Kraków?

Tak nasza wypożyczalnia samochodów posiada duży wybór samochodów z automatyczną skrzynią biegów w mieście Kraków. Jeżeli interesuje Cię wypożyczenie samochodu z automatyczną skrzynią biegów w mieście Kraków sprawdź dostępne modele: samochody z automatyczną skrzynią.

Czy mogę wynająć samochód z silnikiem diesla w mieście Kraków?

Niestety nie możemy zagwarantować wersji silnika który otrzymają Państwo wypożyczając samochód w Krakowie, może to być auto z silnikiem benzynowym lub z silnikiem diesel.

Czy są jakieś promocje w wypożyczalni samochodów w mieście Kraków?

Tak posiadamy promocje na wynajem samochodu w mieście Kraków jak również program lojalnościowy dla stałych klientów. Aktualną listę promocji na wypożyczanie samochodu w mieście Kraków można sprawdzić tu: promocje wynajem samochodu Kraków.