INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04
  • lotnisko Kraków Balice Terminal

STANDARD WYPOŻYCZALNI SIECIOWEJ W CENIE WYPOŻYCZALNI LOKALNEJ

 Calendar
 Calendar
km
  • Brak kaucji
  • Brak limitu kilometrów
  • Bezpłatne anulowanie rezerwacji
  • Gwarancja najniższej ceny

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Kraków Balice

Jako wypożyczalnia samochodów na lotnisku Kraków Balice oferujemy wynajem auta o wybranej przez Ciebie porze bezpośrednio po przylocie. Wynajem samochodu na lotnisku Kraków-Balice to oszczędność czasu i energii związanych z koniecznością jechania do oddziału w nieznanym nam mieście. Jakich korzyści dostarcza tani wynajem samochodów na lotnisku Kraków?

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Kraków Balice to rozwiązanie, które ceni sobie wielu przylatujących do miasta pasażerów. Nic dziwnego - lotnisko Kraków Balice to jeden z największych portów lotniczych w kraju, a samo miasto jest celem podróży wielu turystów, biznesmenów, wykładowców i nie tylko. Wynajem samochodu na lotnisku Kraków Balice pozwala na szybką zmianę środka transportu bez zbędnych formalności, bez kaucji i stresu.

Lotnisko Kraków Balice wynajem samochodu

Lotnisko Kraków Balice - inaczej Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II - to drugi pod względem wielkości oraz liczby obsługiwanych pasażerów port lotniczy w Polsce. Lotnisko Kraków Balice znajduje się pod miastem, w odległości około 11 km od centrum, a rocznie obsługuje się tu ponad 7 mln pasażerów. Na lotnisku Balice ruch jest spory - wszystko dlatego, że Kraków jest miastem przyciągającym rzeszę turystów, w którym odbywają się liczne konferencje, targi i wydarzenia kulturalne. To nie tylko dawna stolica państwa, ale i biznesowa stolica Małopolski, a więc przylatuje tu codziennie mnóstwo osób, którzy chętnie decydują się na wynajem samochodu w Krakowie.

Jeśli szukasz wygodnego transportu bezpośrednio po przylocie do Krakowa, wypróbuj wynajem samochodu na lotnisku Kraków Balice już dziś!

 

Jak działa wynajem samochodu Kraków lotnisko?

Aby wynająć samochód na lotnisku w Krakowie wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie internetowej naszej firmy. Z rozwijanego menu należy wybrać odpowiednio jako miejsce wynajmu i/lub zwrotu Kraków - Balice Airport oraz interesujący Cię przedział czasowy. W kolejnym kroku musisz wybrać samochód, który chcemy wynająć. I gotowe! Bez zbędnych formalności, kaucji i stresu możesz wynająć samochód na lotnisku Kraków-Balice przez internet. Przedstawiciel firmy podstawi wybrane auto bezpośrednio na lotnisko Kraków Balice.

Wynajem samochodu na lotnisku Kraków Balice jest niezwykle prosty - możesz to zrobić nawet z pokładu samolotu za pomocą kilku kliknięć!

 

Wypożyczalnia aut Kraków lotnisko bez kaucji 24h/7

Decydując się na wynajem auta na lotnisku Kraków Balice zyskujemy szereg możliwości, które mają na celu uczynienie oferowanych przez nas usług jeszcze bardziej komfortowymi i funkcjonalnymi. Wynajmując auto na lotnisku w Krakowie nie zapłacisz kaucji - cała procedura polega na wypełnieniu formularza za pośrednictwem strony internetowej i odbiorem auta bezpośrednio po opuszczeniu pokładu samolotu. Z tego tytułu nie są doliczane żadne dodatkowe opłaty, dlatego nie musisz martwić się o finalny koszt usługi.

Co więcej, jako wypożyczalnia samochodów na lotnisku Kraków Balice rozumiemy, że podróżowanie samolotem bywa czasami męczące, a pasażer musi dostosować się do różnorodnych, często niecodziennych pór odlotów i przylotów. Oferujemy usługę wynajmu samochodu na lotnisku w Krakowie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, co oznacza, że nasz przedstawiciel podstawi samochód w wybranym przez Ciebie, dowolnym terminie.

 

Rent a car lotnisko Kraków Balice dla każdego

Wynajem samochodu na lotnisku Kraków Balice to usługa dedykowana wszystkim turystom, przedsiębiorcom oraz osobom przyjeżdżającym do miasta w różnych celach. Swobodne i komfortowe poruszanie się po tak dużym mieście jak Kraków wymaga czasu, cierpliwości i dobrej orientacji w terenie. Nie wszyscy jednak lubią podróżować komunikacją miejską czy analizować plany i mapy miasta. Szczególnie w przypadku, kiedy masz dużo spotkań, ważnych punktów czy osób do odwiedzenia wynajem samochodu na lotnisku Kraków Balice bezpośrednio po przylocie bardzo się przydaje.

Co więcej, możesz wynająć samochód na lotnisku w Krakowie nawet jeśli nie jesteś jego pasażerem. Być może mieszkasz koło lotniska lub za miastem i nie chcesz jechać specjalnie do naszej krakowskiej filii po auto? Nie ma sprawy, możesz odebrać auto właśnie na krakowskim lotnisku i stąd ruszyć bezpośrednio w dalszą drogę, bez konieczności wjeżdżania do centrum.

 

Wynajem samochodu na lotnisku Kraków Balice jest możliwy dla każdego!

 

Wynajem samochodów Kraków lotnisko szybko i komfortowo

Decydując się na wynajem samochodu na lotnisku w Krakowie oszczędzasz przede wszystkim dużo czasu i energii, które musisz poświęcić choćby na dojazd do krakowskiego oddziału wypożyczalni. Chętnie dostarczymy Ci samochód na lotnisko Kraków Balice. Wynajem samochodu na takich warunkach to tania i atrakcyjna usługa, którą stale poszerzamy i dostosowujemy do Twoich potrzeb. Samochód możesz także zdać na lotnisku jeśli nie masz czasu jechać do oddziału lub po prostu śpieszysz się na kolejny lot. Przetestuj wynajem auta na lotnisku w Krakowie już dziś i sprawdź jakie to proste!