INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Oszczędzasz 18%
Fiat Tipo Sedan lub podobny

Fiat Tipo Sedan lub podobny

Stara cena: 169.00 PLN  
od 109.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Ilość miejsca wewnątrz auta jest dla Ciebie kluczowa? Zależy Ci na niskiej cenie wynajmu? Wynajmij Fiata Tipo Sedan z floty naszej wypożyczalni i podróżuj wygodnie dużym autem w niskiej cenie!

Co Fiat Tipo Sedan ma Ci do zaoferowania? Pojemne wnętrze, duży bagażnik, klasyczna linia nadwozia - z tym wszystkim właśnie kojarzy się Fiat Tipo, który jest częstym bywalcem polskich ulic. Na popularność tego modelu wpływa nie tylko stosunek ceny do oferowanej przestrzeni. Włoska marka zrobiła ogromny postęp jakościowy, a wyposażenie samochodu jest całkiem bogate. To bowiem pierwszy model o zupełnie nowej konstrukcji, który – mimo dużej popularności i uznania dla innych modeli marki - został zaprojektowany od podstaw.

Wypożycz Fiata Tipo Sedan gdy wybierasz się w daleką trasę - będziesz zaskoczony wygodną pozycją za kierownicą, a Twoi pasażerowie z pewnością docenią komfort podróży.

Fiat Tipo Sedan posiada systemy bezpieczeństwa, które pozwolą Ci pewnie pokonać miejskie ulice nawet w godzinach szczytu.

Szukasz dużego auta na jeden lub więcej dni? Wynajmij Fiata Tipo Sedan!

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow automatyczna / manualna
bagaz średni / 2 duże walizki
liczba drzwi 4 drzwi sedan
klimatyzacja klimatyzacja manualna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Fiat
point Model : Tipo
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 7,4L/100km
point Pojemność bagażnika : 520L
point Minimalny wiek kierowcy : 21

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 1845 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 1845 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.