INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Ford Focus Combi lub podobny

Ford Focus Combi lub podobny

od 139.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Ford Focus combi w najnowszej odsłonie przyciąga spojrzenia wyrazistą stylistyką i kusi nowoczesnym wnętrzem pełnym nowinek technicznych oraz przestronnością. Wynajem Forda Focusa to okazja do sprawdzenia możliwości tego funkcjonalnego samochodu, który sprawdzi się przy każdej okazji.

 Ford Focus combi przeszedł niedawno lifting, który przyniósł zmiany wizualne, obejmujące m.in. przód nadwozia. Zmodernizowana linia świateł i okazały grill dodają eleganckiej nowoczesnej stylistyce auta, a nowa wersja nadwozia nie straciła nic z praktyczności i pojemności wnętrza. Kompaktowe nadwozie zapewnia odpowiednią ilość miejsca nawet dla pięciu dorosłych osób i bagaży, dlatego wynajem Forda Focusa combi na wycieczkę czy rodzinny wyjazd to świetna opcja. Dzięki zawansowanym systemom m.in czujniki parkowania, kamera cofania Forda Focusa łatwo zaparkujesz nawet w zatłoczonych miejscach. Wnętrze Forda Focusa wykonano z jakościowych materiałów. Na liście wyposażenia nie zabrakło także elementów zapewniających wysoki poziom bezpieczeństwa. Stacja systemu multimedialnego z ekranem o średnicy ponad 13 cali łatwo łączy się z Twoim smartfonem i zapewni rozrywkę podczas każdej podróży. Ford Focus to uniwersalne auto, które możesz szybko i niedrogo wynająć.


liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow manualna
bagaz duży / 3 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi combi
klimatyzacja klimatyzacja manualna / automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Ford
point Model : Focus Combi
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 7,9L/100km
point Pojemność bagażnika : 635L
point Minimalny wiek kierowcy : 21

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 1845 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 1845 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.