INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Oszczędzasz 11%
Toyota Corolla Sedan lub podobny

Toyota Corolla Sedan lub podobny

Stara cena: 179.00 PLN  
od 129.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Wypożyczenie Toyoty Corolla Sedan umożliwi podróżowanie nowoczesną, kompaktową limuzyną o ponadczasowej stylistyce. Wynajem Toyoty Corolli Sedan pozwoli Ci na własnej skórze przetestować możliwości japońskiego potentata samochodowego w jednym z flagowych aut.

Toyota Corolla Sedan to ikona niezawodności. Wynajmij legendarny model japońskiej marki, który w najnowszej odsłonie charakteryzuje się komfortowym wnętrzem i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Wynajem Toyoty Corolli Sedan to szansa na przetestowanie uniwersalnego samochodu o ponadczasowej stylistyce.

Innowacyjna Toyota Corolla Sedan to najczęściej wybierany samochód na świecie. Technologie stosowane przez japońskiego producenta stanowią gwarancję wysokiego komfortu i praktyczności. Najnowsza generacja modelu odznacza się elegancką linią nadwozia i stylowymi detalami, które zwracają na siebie uwagę. Z kolei odświeżony design wnętrza i wysoki poziom ergonomii zapewniają wygodne pokonywanie nawet dalekich tras z kompletem pasażerów. To wszystko sprawia, że wynajem Toyoty Corolli Sedan to doskonały wybór na każdą okoliczność. 

  Toyota Corolla Sedan została wyposażona w nowoczesne jednostki napędowe generujące wysoką moc przy umiarkowanym spalaniu. Nie zapomniano także o nowoczesnym systemie multimedialnym z dużym ekran umieszczonym na konsoli środkowej, do którego łatwo podłączysz Twój smartfon.


liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow manualna
bagaz średni / 2 duże walizki
liczba drzwi 4 drzwi sedan
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Toyota
point Model : Corolla Sedan
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 7,7L/100km
point Pojemność bagażnika : 471L
point Minimalny wiek kierowcy : 21

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 1845 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 1845 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.