INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

auto Skoda Scala lub podobny

Skoda Scala lub podobny

od 129.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Jeśli nowoczesność i bezpieczeństwo mają dla Ciebie największe znaczenie w jeździe samochodem, postaw na wynajem Skody Skali. Nowa propozycja Skody to samochód pełen nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które czynią jazdę komfortową i niezwykle bezpieczną.

Skoda Scala to samochód kompaktowy, który dość mocno wyróżnia się na tle innych aut tej kategorii. Pierwszą z tych różnic jest bardzo pojemny bagażnik, z licznymi schowkami. Dzięki temu, wynajmując Skodę Scalę pomieścimy wszystkie potrzebne rzeczy. Planując rodzinną wycieczkę na miasto czy weekend w górach nie musimy wypożyczać większego samochodu - Skoda Scala zmieści nasz bagaż bez problemu!

Wynajem Skody Scali to także gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii. Skoda Scala posiada czujniki Side Assist informujące o innych pojazdach w zasięgu 70 m, także w martwym punkcie, co pozwala uniknąć niebezpiecznych sytuacji na drodze. Ponadto znajdziemy tu system Line Assist, informujący o przekroczeniu swojego pasa jeśli nie włączymy kierunkowskazu czy Front Assist, który w sytuacji zagrożenia dodatkowo aktywuje hamulce, minimalizując konsekwencje stłuczki czy wypadku. Ten samochód zadba o Twoje bezpieczeństwo na najwyższym poziomie!

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow manualna / automatyczna
bagaz średni / 2 duże walizka
liczba drzwi 5 drzwi hatchback
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Skoda
point Model : Scala
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 6,8L/100km
point Pojemność bagażnika : 467L
point Minimalny wiek kierowcy : 21
autko mega fajne jechalismy z gdańska do białegostoku skoda w automacie mega super
profesjonalna obsluga klienta.autko wzorowe. polecam
Super samochod,super firma i super obsluga
Obsługa w tej firmy na poziomie zadawalającym.Gratulacje i polecam.
Wynająłem samochód z wypożyczalni Comfortar, super nowy samochód, miła obsługa. Na pewno wrócę do wypożyczalni.
Długo zastanawiałam się jakie auto wybrać.Odwiedziłam wypożyczalnie Comfort Car i wybrałem.Zadowolona klientka.
Auto godne polecenia dobrze się prowadzi ma mały przebieg a przede wszystkim jest bardzo oszczędne zużycie paliwa,jedynym minusem może być niektórym zbyt mały silnik ale jak na auto o pojemności silnika 1 litr daje radę wiec zarówno polecam firmę za dobra i miła obsługę jak i auto które bardzo przypadło mi do gustu
Koszty wynajmu na przyzwoitym poziomie.Obsługa na najwyższym poziomie.
Auto bardzo komfortowe. Obsługa bardzo miła i pomocna.
Świetny samochód, super wyposażenie, dynamiczny silnikm 110KM
Napisz opinię

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 1845 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 1845 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.