INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Oszczędzasz 18%
Renault Megane Grandtour lub podobny

Renault Megane Grandtour lub podobny

Stara cena: 169.00 PLN  
od 109.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Lubisz i umiesz jeździć kombi? Szukasz nowoczesnego samochodu o eleganckim wyglądzie? Wynajem Renault Megane GrandTour sprawdzi się świetnie jeśli potrzebny Ci samochód, który poza funkcjonalnością kombi cechuje się wyjątkowym designem.

Renault Megane GrandTour to jedna z nowszych propozycji francuskiego koncernu samochodowego. Producenci postawili nacisk na wyjątkowy design, który odróżnia tę wersję od poprzedników, a przede wszystkim od innych samochodów o tym nadwoziu. Również wnętrze samochodu prezentuje się bardzo efektownie - wykończono je wysokiej jakości materiałami, a wstawki z eko-skóry dodają mu nowoczesności.

Podróżowanie wynajętym Renault Megane GrandTour to duży komfort i przyjemność, także za sprawą funkcji masażu w trzech trybach i kilku stopniach intensywności umieszczonej w fotelu kierowcy. Ponadto auto posiada też system Multi-Sense pozwalający regulować m. in. siłę wspomagania.
Renault Megane GrandTour to rasowe kształty, muskularne nadkola, funkcjonalne wyposażenie i wyrafinowane detale - wynajmij to nowoczesne kombi na weekend i sam przekonaj się o jego wszechstronności.

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow manualna
bagaz duży / 3 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi combi
klimatyzacja klimatyzacja manualna / automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Renault
point Model : Megane Combi
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 7,5L/100km
point Pojemność bagażnika : 524L
point Minimalny wiek kierowcy : 21

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 1845 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 1845 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.