INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Oszczędzasz 19%
Ford Focus lub podobny

Ford Focus lub podobny

Stara cena: 159.00 PLN  
od 99.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Wynajem Forda Focusa to rozwiązanie dedykowane każdemu entuzjaście nowoczesnych technologii. Klasyczny model Forda został bowiem zmodernizowany i wyposażony w nowoczesne rozwiązania – warto samodzielnie sprawdzić możliwości tego auta!

Szukasz stylowego i praktycznego kompaktu na dzień lub dłużej? Popularny Ford Focus najnowszej generacji to wszechstronne auto o wyrazistej stylistyce, które doskonale sprawdza się w warunkach miejskich, a także podczas pokonywania dalekich tras. Sprawdź jak szybko i wygodnie możesz przemieszczać się za kierownicą tego kompaktu decydując się na wynajem Forda Focusa już teraz!

Przestronne wnętrze i komfortowe wyposażenie sprawiają, że Ford Focus to godny polecenia towarzysz każdej podróży. Zmodernizowane wnętrze wyposażono w wiele nowinek technologicznych, które pozwolą nie tylko łatwo połączyć Twój smartfon z systemem multimedialnym, lecz także zapewnią komfort na każdej płaszczyźnie. Wysoka jakość materiałów użytych do wykończenia wnętrza zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników, dlatego wynajem Forda Focusa to świetna opcja dla każdego kierowcy. Ford Focus w najnowszej odsłonie został wyposażony w ekonomiczne i wydajne silniki z technologią mild hybrid, które zapewniają natychmiastową reakcję na dodanie gazu i zużywają przy tym niewielkie ilości paliwa. Nagradzana technologia Ecoboost sprawia, że nie musisz już wybierać pomiędzy osiągami a niskim zużyciem paliwa.

liczba miejsc 5 osób

skrzynia biegow manualna / automatyczna
bagaz średni / 2 duże walizka
liczba drzwi 5 drzwi hatchback
klimatyzacja klimatyzacja manualna / automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Ford
point Model : Focus
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 6,4L/100km
point Pojemność bagażnika : 363L
point Minimalny wiek kierowcy : 21

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 1845 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 1845 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.