INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Oszczędzasz 18%
Renault Megane GrandCoupe lub podobny

Renault Megane GrandCoupe lub podobny

Stara cena: 169.00 PLN  
od 109.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Wynajem Renault Megane Grand Coupe pozwala przetestować możliwości samochodu, który jest dostosowany do spokojniejszego kierowcy, ceniącego komfortową i bezpieczną jazdę. Pojemny bagażnik i przestronne jak na sedana wnętrze to kolejne zalety tego modelu francuskiego koncernu.

Samochody takie jak Renault Megane Grand Coupe to auta dedykowane tym kierowcom, dla których najbardziej atrakcyjne są samochody średniej wielkości, nowoczesne i komfortowe. Duże znaczenie ma tutaj pojemny bagażnik, który pozwala na swobodę wycieczek czy przewóz różnych przedmiotów.

Fani lekkiego prowadzenia i spokojniejszej jazdy - choć samochód jest także dynamiczny i zwinny - z pewnością chętniej decydują się na wynajem Renault Megane Grand Coupe. Zaawansowane systemy takie jak MULTI-SENSE pozwalają na dostosowanie oświetlenia czy trybu jazdy do indywidualnych oczekiwań i preferencji kierowcy. Możesz więc spersonalizować samochód nawet przy krótkoterminowym wynajmie!

Na uwagę zasługuje także design francuskiego sedana, który - patrząc na inne modele Renault - zdecydowanie nabrał charakteru. Renault Megane Grand Coupe jest proporcjonalne, wygląda elegancko i nowocześnie, a charakterystyczne ledowe światła nadają autu niepowtarzalnego stylu.

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow manualna
bagaz średni / 2 duże walizki
liczba drzwi 4 drzwi sedan
klimatyzacja klimatyzacja manualna / automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Renault
point Model : Megane Sedan
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 7,5L/100km
point Pojemność bagażnika : 550L
point Minimalny wiek kierowcy : 21

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 1845 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 1845 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.