INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Kia Ceed lub podobny

Kia Ceed lub podobny

od 129.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Aby wypożyczyć KIA Ceed wystarczy doceniać samochody, które cechuje nowoczesność, sportowy charakter i ciekawy design. Ten samochód to przede wszystkim duży komfort użytkowania i duże możliwości.

KIA Ceed posiada szereg rozwiązań technologicznych, które podnoszą komfort jazdy i poziom bezpieczeństwa. Nowoczesne systemy takie jak HDA, Stop&Go, LFA czy BCA pozwalają na bezpieczną jazdę. Dzięki nim samochód kontroluje zmęczenie kierowcy, ułatwia parkowanie, informuje o pojazdach znajdujących się w “martwym punkcie”, pomaga utrzymać auto na środku danego pasa czy wspomaga jazdę na drogach szybkiego ruchu. To wszystko jest bardzo ważne zarówno w trakcie wycieczek po mieście, jak i poza nim, dlatego jeśli cenisz sobie komfortową i bezpieczną jazdę wypożycz KIĘ Ceed już dziś!

KIA Ceed to jeden z najpopularniejszych samochodów koreańskiej marki. Dużą zaletą popularności tego modelu są dynamiczne, a jednocześnie cicho pracujące silniki, prosty i nowoczesny design oraz ekologiczne rozwiązania, pozwalające zadbać dodatkowo o środowisko.

Ponadto, twórcy tego modelu zadbali o komfort kierowcy w każdych warunkach pogodowych. Wynajem KII Ceed w lato pozwala cieszyć się klimatyzacją oraz wentylacją foteli, a zimą - możliwością ich podgrzewania.

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow manualna
bagaz średni / 2 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi hatchback
klimatyzacja klimatyzacja manualna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Kia
point Model : Ceed
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 7,4L/100km
point Pojemność bagażnika : 395L
point Minimalny wiek kierowcy : 21

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 1845 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 1845 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.