INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Renault Megane lub podobny

Renault Megane lub podobny

od 129.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Potrzebujesz kompaktowego auta, które sprawdzi się podczas jazdy w mieście oraz w trasie? Nie chcesz ponosić dużych kosztów związanych z wypożyczeniem? Renault Megane to wyrazisty kompakt w niskiej cenie. Wypożycz Renault Megane na jeden lub więcej dni już teraz!

Dla kogo przeznaczony jest wynajem Renault Megane? Renault Megane to stylowy, ekonomiczny i kompaktowy samochód o niebanalnej stylistyce. Francuska marka dołożyła starań, aby mocno dopracować najnowszą generację modelu Megane. Dzięki temu auto jest atrakcyjne dla oka i przyjemne w codziennym użytkowaniu. Komfortowe wnętrze, wygodne fotele, sporo miejsca z przodu i z tyłu oraz nowoczesne systemy asystujące kierowcę zapewniają wygodę i bezpieczeństwo podczas krótkich oraz długich wypadów.

Samochód posiada także system MULTI-TENSE pozwalający na wybór czterech trybów jazdy (MySense, Eco, Comfort oraz Sport) – dzięki niemu dostosujesz parametry samochodu do swojego nastroju i preferencji.

Potrzebujesz uniwersalnego i ekonomicznego auta na jeden lub więcej dni? Zależy Ci na wyrazistym wyglądzie, pojemnym bagażniku oraz niskim koszcie wynajmu? Wypożycz Renault Megane z floty naszej wypożyczalni i korzystaj z praktycznego kompaktu kiedy tylko chcesz.

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow manualna /automatyczna
bagaz średni / 2 duże walizka
liczba drzwi 5 drzwi hatchback
klimatyzacja klimatyzacja manualna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Renault
point Model : Megane Hatchback
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 7,1L/100km
point Pojemność bagażnika : 434L / 524L
point Minimalny wiek kierowcy : 21

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 1845 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 1845 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.