INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Oszczędzasz 10%
Mercedes GLA lub podobny

Mercedes GLA lub podobny

Stara cena: 279.00 PLN  
od 199.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Mercedes GLA to jeden z najmodniejszych crossoverów na rynku. Dynamiczna stylistyka i terenowy charakter sprawiają, że sylwetka nadwozia przykuwa uwagę i trudno oderwać od niej wzrok. Wynajem Mercedesa GLA to niezwykle korzystna oferta - wyjedź nim na drogi już teraz!

Podwyższone nadwozie Mercedesa GLA charakteryzuje się ponadczasową elegancją i sportowymi detalami. Mercedes GLA charakteryzuje się offroadowym charakterem, który zapewnia nie tylko stylowy wygląd, lecz także ułatwia pokonywanie przeszkód, takich jak dziury w nawierzchni, progi zwalniające, czy krawężniki. Podniesiony prześwit sprawia, że również poza utwardzonymi drogami kompaktowy crossover Mercedesa radzi sobie bardzo dzielnie, a codzienne wsiadanie i wysiadanie jest znacznie łatwiejsze niż w zwykłych autach osobowych.

Jeśli chodzi o wnętrze, wynajem Mercedes GLA umożliwi Ci przetestowanie nowoczesnej stylistyki i najnowszych rozwiązań typu high-tech. System multimedialny MBUX składający się m. in. z dwóch dużych ekranów LCD wyznacza standardy w klasie kompaktowych crossoverów. Wynajmij Mercedesa GLA, aby podróżować stylowo i w akompaniamencie najnowszych technologii.


liczba miejsc 5 osób

skrzynia biegow automatyczna
bagaz średni / 2 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi hatchback
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Mercedes Benz
point Model : GLA
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 6,4L/100km
point Pojemność bagażnika : 421L
point Minimalny wiek kierowcy : 25

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.