INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Kia Ceed Sportswagon lub podobny

Kia Ceed Sportswagon lub podobny

od 139.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Lubisz nowoczesne i przestronne samochody, które cechuje duży komfort jazdy? Wynajem KIA Ceed Sport Wagon to świetna propozycja dla Ciebie. Nowoczesna technologia, dynamiczny i sportowy wygląd oraz przestronne wnętrze to tylko część zalet tego auta.

KIA Ceed Sport Wagon to przestronny i nowoczesny samochód dla całej rodziny. Dlaczego powinniśmy zdecydować się właśnie na wynajem KII Ceed SW? Podróż tym modelem to duża wygoda nie tylko dla pasażerów, ale i dla kierowcy. Ten model koreańskiej marki charakteryzuje się wzorowym wyciszeniem zarówno układu jezdnego, jak i silników. Dzięki temu nie musimy martwić się o hałas i cieszyć komfortową jazdą.

KIA Ceed Sport Wagon to obszerny bagażnik pełen dodatkowych schowków, a także ekonomiczne spalanie. Ponadto, wypożyczając KIĘ Ceed Sport Wagon otrzymujemy szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które czynią jazdę bezpieczną i komfortową. Należą do nich m. in. systemy: nawigacji obsługiwany sterowaniem głosowym, SPAS obsługujący proces parkowania, SLIF odczytujący znaki ograniczenia prędkości czy SCC gwarantujący bezpieczną i wygodną jazdę w korkach.

Przetestuj na własnej skórze możliwości tego nowoczesnego kombi. Zabierz rodzinę na wycieczkę za miasto i sprawdź jaki komfort podróży oferuje KIA Ceed Sport Wagon.

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow manualna
bagaz średni / 3 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi combi
klimatyzacja klimatyzacja manualna / automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Kia
point Model : Sportswagon
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 7,8L/100km
point Pojemność bagażnika : 625L
point Minimalny wiek kierowcy : 21

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 1845 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 1845 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.