INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Fiat Tipo lub podobny

Fiat Tipo lub podobny

od 129.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Wypożyczając Fiata Tipo otrzymamy ekonomiczny i wygodny samochód, który świetnie sprawdza się w warunkach miejskich, jak i w dalszej trasie. Przestronność, pojemny bagażnik, niskie koszty eksploatacji i wysoka niezawodność to największe atuty tego modelu włoskiej marki.

Nie bez powodu Fiat Tipo jest jednym z najczęściej nagradzanych aut w swoim segmencie. Prestiżowe konkursy i rankingi w całej Europie doceniają niezawodność tego modelu włoskiej marki. Jeśli więc potrzebujesz kompaktowego samochodu, który z pewnością nie zaskoczy Cię w trakcie planowanego wyjazdu usterkami niewiadomego pochodzenia, wynajmij Fiata Tipo.

Mimo niepozornego, kompaktowego charakteru Fiat Tipo sprawdza się świetnie w trakcie wycieczek w większym gronie. Zabierając ze sobą pasażerów możemy być spokojni o komfort jazdy i swobodę w samochodzie - Fiat Tipo jest przestronny i posiada całkiem pojemny bagażnik.

Na uwagę zasługuje także fakt, iż Fiat Tipo posiada bardzo funkcjonalne zawieszenie, które docenili zarówno kierowcy, jak i właściciele włoskiego koncernu, przenosząc je także na inne modele swoich samochodów.

Wypożycz Fiata Tipo i przekonaj się sam!

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow manualna
bagaz średni / 2 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi hatchback
klimatyzacja klimatyzacja manualna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Fiat
point Model : Tipo
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 7,2L/100km
point Pojemność bagażnika : 440L
point Minimalny wiek kierowcy : 21

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 1845 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 1845 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.