INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Hyundai i30 lub podobny

Hyundai i30 lub podobny

od 129.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Kompaktowy i przestronny samochód - czy to możliwe? Wynajem Hyundaia i30 to odpowiedź na potrzeby tych kierowców, którzy cenią sobie niewielkie, kompaktowe i poręczne samochody, a przy tym nierzadko podróżują w większym towarzystwie.

Kompaktowe auta pozwalają sprawnie poruszać się po mieście, i na dłuższych trasach. Ułatwiają także parkowanie, jednak nie zawsze są dobrze przystosowane do podróży z pasażerami. Wynajem Hyundaia i30, czyli przestronnego kompaktu, to rozwiązanie idealne! Samochód jest niewielki i bardzo poręczny, a przy tym niezwykle przestronny. Pasażerowie jadący tym autem koreańskiej marki mogą cieszyć się największą ilością miejsca wśród wszystkich samochodów kompaktowych. Wynajem Hyundai i30 na wspólne wycieczki po mieście, jak i poza nie sprawdzi się świetnie!
Hyundai i30 to także samochód dedykowany tym kierowcom, dla których ciche auta to auta idealne. Dzięki charakterystycznej konstrukcji zawieszenia oraz odpowiedniemu wyciszeniu kabiny samochód pracuje cicho, wewnątrz nie słychać żadnych niepotrzebnych dźwięków. Niski opór toczenia sprawia, że także na drogach szybkiego ruchu bądź autostradach nie przeszkadza szum powietrza. Jeśli cenisz takie właściwości, wynajem Hyundaia i30 to opcja właśnie dla Ciebie!

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow manualna
bagaz średni / 2 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi hatchback
klimatyzacja klimatyzacja manualna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Hyundai
point Model : i30
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 7,6L/100km
point Pojemność bagażnika : 395L
point Minimalny wiek kierowcy : 21
Wypożyczalnia samochodów 5++. Znakomita obsługa. Pomimo tego, że nie było wolnych samochodów, personel był w stanie znaleźć i udostępnić nam samochód. Bardzo wdzięczny! Samochód jest nowy i wygodny. Działa świetnie, cicho. Długa droga przebiegła bez bólu pleców. Wysoce polecany
Jestem typową blondynką, zieloną w temacie aut, ale dzięki Comfortcar po wypadku miałam nadal czym jeździć, dzięki wielkie i polecam dziewczynom
Jesteśmy bardzo zadowoleni z samochodu i wypożyczalni !!! Polecam, auto wynajęte na 3 dni w Krakowie.
Wypożyczalnia na 5+, nowy samochód, przystępne ceny, brak kaucji
mila obsluga autka w jak najlepszym stanie polecam
Nowiutkie autko. polecam.
I booked Renault Megane and got Kia Ceed. I'm satisfied of the car and service.
Napisz opinię

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 1845 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 1845 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.