INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Skoda Scala

 
od 129.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Wypożyczenie Skody Scala – nowoczesna propozycja Skody

Wynajem Skody Scali dedykowany jest kierowcom, którzy szukają nowoczesnego, ekonomicznego, a przede wszystkim bezpiecznego samochodu. Sprawdź co potrafi Skoda Scala!

Jeśli nowoczesność i bezpieczeństwo mają dla Ciebie największe znaczenie w jeździe samochodem, postaw na wynajem Skody Skali. Nowa propozycja Skody to samochód pełen nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które czynią jazdę komfortową i niezwykle bezpieczną.

Skoda Scala to samochód kompaktowy, który dość mocno wyróżnia się na tle innych aut tej kategorii. Pierwszą z tych różnic jest bardzo pojemny bagażnik, z licznymi schowkami. Dzięki temu, wynajmując Skodę Scalę pomieścimy wszystkie potrzebne rzeczy. Planując rodzinną wycieczkę na miasto czy weekend w górach nie musimy wypożyczać większego samochodu - Skoda Scala zmieści nasz bagaż bez problemu!
Wynajem Skody Scali to także gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii. Skoda Scala posiada czujniki Side Assist informujące o innych pojazdach w zasięgu 70 m, także w martwym punkcie, co pozwala uniknąć niebezpiecznych sytuacji na drodze. Ponadto znajdziemy tu system Line Assist, informujący o przekroczeniu swojego pasa jeśli nie włączymy kierunkowskazu czy Front Assist, który w sytuacji zagrożenia dodatkowo aktywuje hamulce, minimalizując konsekwencje stłuczki czy wypadku. Ten samochód zadba o Twoje bezpieczeństwo na najwyższym poziomie!

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow manualna / automatyczna
bagaz średni / 2 duże walizka
liczba drzwi 5 drzwi hatchback
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
Kilometry: bez limitu
Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Skoda
point Model : Scala
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 6,8L/100km
point Pojemność bagażnika : 467L
point Minimalny wiek kierowcy : 21
Auto bardzo komfortowe. Obsługa bardzo miła i pomocna.
Świetny samochód, super wyposażenie, dynamiczny silnikm 110KM
Napisz opinię

Ochrona na wypadek kradzieży

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 1500 netto.

Ochrona na wypadek uszkodzeń

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 1500 netto.