INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Mercedes B-klasa lub podobny

Mercedes B-klasa lub podobny

od 229.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Planujesz dalszą podróż lub wypad z rodziną lub znajomymi? Wynajmij najnowszego Mercedesa klasy B w wersji Sports Tourer. Dzięki przestronnemu wnętrzu pełnemu technologicznych nowinek oraz sportowej stylistyce, każda podróż przebiegnie w wyjątkowo komfortowych warunkach.

Mercedes klasy B poddany został niedawno obszernemu liftingowi. Zmiany nie ominęły nadwozia, którego dynamiczny przód wzbogacono nową osłoną chłodnicy składającą się z setek małych gwiazd, czyli symbolu legendarnej marki Mercedes. Długi rozstaw osi zapewnia komfortową ilość miejsca we wnętrzu. Z kolei kompaktowe rozmiary nadwozia ułatwiają parkowanie w zatłoczonych centrach miast. Komfortowa wysokość foteli zapewnia wygodne wsiadanie i wysiadanie z pojazdu.

Wynajem Mercedesa klasy B to okazja na przetestowanie masy technologicznych nowinek. Funkcjonalny i stylowy system multimedialny MBUX składa się z dwóch wolnostojących ekranów, co zapewnia wyjątkowe wrażenia wizualne i łatwą obsługę. Wynajmij najnowszego Mercedesa Klasy B, który jest doskonałym towarzyszem każdej podróży.

liczba miejsc 5 osób

skrzynia biegow automatyczna
bagaz średni / 2 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi hatchback
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Mercedes Benz
point Model : W247 B Klasa
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 6,4L/100km
point Pojemność bagażnika : 455L
point Minimalny wiek kierowcy : 25

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.