INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04
Samochod na sluzbowy wyjazd
Wypożyczenie samochodu na wyjazd służbowy to przydatna usługa, którą ceni coraz więcej klientów. Nic dziwnego - różnorodny wybór idealnych na...
jak wybrać idealny samochód z wypożyczalni
Wybór idealnego samochodu z wypożyczalni jest uzależniony od kilku czynników, takich jak osobiste preferencje, zdolności manualne, doświadczenie za...
Wynajem auta na weekend za miastem
Wynajem samochodu na weekend za miastem to super opcja na komfortowe podróżowanie zarówno jeśli chcesz sporo pozwiedzać, jak i szybko dojechać do domku czy hotelu, w którym planujesz spędzić cały weekend. Dlaczego warto wynająć auto na weekend za miastem?
Auto z wypozyczalni
To kto może jeździć wypożyczonym samochodem często stanowi dylemat dla najemcy. Tymczasem, samochodem może jeździć każdy kto posiada prawo jazdy o ile zostanie zgłoszony do wypożyczalni. Jakie warunki musi spełnić dodatkowy kierowca wynajętego auta?
wypadek samochodem z wypożyczalni
Wypadek auta z wypożyczalni generuje dużo stresu, często jeszcze zanim do niego dojdzie. Wiele osób boi się wynajmować samochód w obawie o miażdżące koszta przy najdrobniejszej kolizji. Wypożyczalnia dba jednak o swoich klientów i oferuje pełną pomoc oraz opiekę na każdym etapie współpracy, także  jeśli chodzi o wypadek wynajętym samochodem.
Samochodem na wakacje 2
Wynajem samochodu na wakacje niesie za sobą sporo zalet, nie tylko w kontekście komfortowego zwiedzania. Wypożyczenie samochodu na wakacje pozwala zabrać więcej bagażu czy pasażerów, a także zwiedzać również w drodze na wakacje. Są też wady takiego rozwiązania. Czy warto wynająć samochód na wakacje?
jak oddać samochód po wynajmie
Aby odpowiedzieć sobie na pytanie jak oddać samochód po wynajmie należy przede wszystkim skonsultować wszystkie wątpliwości z wypożyczalnią w której wynajmujemy auto. Różne wypożyczalnie mają różne metody i procedury działania. Odpowiadamy jak oddać samochód po wynajmie w Comfortcar.
samochód na specjalną okazję
Wynajem samochodu na wyjątkową okazję to świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują efektownego auta na ważny dzień. Na wynajem auta na ślub, studniówkę czy ważną imprezę decyduje się coraz więcej osób - nie wszystkie wypożyczalnie aut oferują jednak taką usługę.
Lotnisko Pyrzowice
Odpowiedź na pytanie: jak wynająć samochód na lotnisku jest stosunkowo prosta - wiele zależy indywidualnie od wypożyczalni. Niektóre wypożyczalnie samochodów posiadają swój oddział przy lotnisku, a pozostałe oferują możliwość wynajmu auta na lotnisku, tak jak Comfortcar.
jak wybrać dobrą wypożyczalnie samochodów
Jaka powinna być dobra wypożyczalnia samochodów? Cechy dobrej wypożyczalni samochodów tworzą całkiem pokaźną listę, dlatego warto je uwzględnić przy wyborze. Podpowiadamy jak wybrać dobrą wypożyczalnię samochodów, a jednocześnie co cechuje wypożyczalnię aut Comfort Car.