INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Jakie akcesoria można dobrać do wynajmowanego samochodu?

To jakie akcesoria do wynajmowanego samochodu można wynająć jest zależne od konkretnej wypożyczalni. Akcesoria do wynajmowanego samochodu można wypożyczyć za dodatkową opłatą, która w Comfortcar jest stała i konkurencyjna.

Akcesoria do wynajmowanego samochodu to duże ułatwienie w podróży. Wynajem fotelików i siedzisk samochodowych, bagażnika dachowego czy nawigacji GPS może znacząco poprawić jakość i komfort podróży, a w Comfortcar koszt takiej usługi jest niezwykle konkurencyjny.

Jakie akcesoria można wynająć razem z samochodem?

W Comfortcar razem z samochodem można wynająć różnorodne akcesoria, w zależności od preferencji oraz zapotrzebowania. Mogą to być m. in. foteliki samochodowe, siedziska samochodowe, bagażnik dachowy czy nawigacja GPS. Koszt wypożyczenia dodatkowych akcesoriów jest bardzo niski, i stały – niezależnie od wybranego samochodu czy okresu trwania najmu.

Fotelik samochodowy do wynajętego samochodu

Posiadając dziecko możesz bez problemu wynająć dodatkowe akcesoria w postaci fotelika dziecięcego, i to pasującego do wieku Twojego dziecka. W naszej ofercie znajduje się zarówno fotelik dla niemowlaka, jak i fotelik dla większego dziecka (9-25kg), a także siedzisko dla starszych dzieci. Niezależnie więc od tego ile dzieci w jakim wieku posiadasz, wynajmując u nas samochód możesz bezpiecznie przewozić całą rodzinę.

Wynajem fotelika samochodowego to bardzo przydatna usługa, szczególnie jeśli nie posiadasz odpowiedniego fotelika na co dzień. Tym samym, decydując się na wynajem samochodu z dzieckiem, nie musisz w pośpiechu kupować fotelików czy pożyczać od znajomych. Za niewielką opłatą – zaledwie 25 PLN – możesz wynająć niezbędne foteliki i siedziska samochodowe, dzięki czemu Twoja podróż przebiegnie komfortowo i w pełni bezpiecznie.

dziecko w foteliku samochodowym

Bagażnik dachowy do wynajętego samochodu

Jeśli chodzi o to jakie akcesoria można wynająć do samochodu z wypożyczalni, warto wspomnieć o bagażniku dachowym. Pozwala to na pozyskanie dodatkowej powierzchni na bagaż, np. jeśli decydujesz się na wynajem samochodu na wakacje. To duże ułatwienie w podróży, jednak należy pamiętać, że korzystanie z bagażnika dachowego wiąże się z pewnymi ograniczeniami i wymaga przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Należy odpowiednio zabezpieczyć ładunek, dbać o równowagę pojazdu, dostosować prędkość do warunków oraz pamiętać o ograniczeniach wysokości podczas wjazdu na parkingi, garaże czy pod niskie mosty.

GPS do wynajętego samochodu

Kolejnym przydatnym w podróży akcesorium jest nawigacja GPS. Nawigacja GPS w samochodzie działa w podobny sposób do standardowej nawigacji GPS, jednak w tym przypadku odbiornik GPS jest zintegrowany bezpośrednio z systemem samochodu, a dane są wyświetlane na specjalnym ekranie umieszczonym na desce rozdzielczej lub na ekranie dotykowym. Nawigacja GPS to duże ułatwienie w podróży, które umożliwia przede wszystkim podróżowanie bez tradycyjnej mapy, dzięki czemu możesz skupić się na przepisach i samej drodze.

Oczywiście, w obecnych czasach nie ma problemu z włączeniem nawigacji w telefonie, jednak wymaga to zamontowania odpowiedniego uchwytu. Ponadto, właściciele zarówno systemów Android (korzystający z map Google) jak i właściciele iPhonów (wykorzystujący AppleMaps) wskazują na liczne błędy, brak odpowiednich aktualizacji czy niejasne komunikaty występujące w tych aplikacjach. Niektóre telefony szybko się rozładowują, co w przypadku korzystania z nawigacji GPS jest bardzo problematyczne – te aplikacje pobierają bardzo dużo energii.

Nowoczesna nawigacja GPS to przede wszystkim duża precyzyjność, pozwalająca na określenie  położenia na mapie, co pozwala kierowcy lub użytkownikowi łatwo zlokalizować się w dowolnym miejscu na świecie. Moduł GPS dostarcza więc kierowcy dokładnych wskazówek nawigacyjnych, co ułatwia podróżowanie. Co więcej, następuje tu optymalizacja trasy – system nawigujący uwzględnia dystans, czas podróży, ruch drogowy, ograniczenia prędkości i inne czynniki, co pozwala zaoszczędzić czas i paliwo. Podróżowanie wynajętym samochodem z nawigacją GPS, szczególnie na dalsze dystanse – np. decydując się na wynajem samochodu w delegację - to po prostu większe bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Jak widać, akcesoria do wynajmowanego samochodu, wypożyczone wraz z samochodem, znacząco wpływają na komfort jazdy, a w Comfort Car koszt ich wypożyczenia jest naprawdę niewielki. Planując wynajem samochodu zastanów się które dodatkowe akcesoria do wynajmowanego samochodu mogą Ci się przydać, a następnie zaznacz odpowiednią opcję w formularzu rezerwacyjnym.

Wszystkie artykułyNastępny artykuł