INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Wynajem samochodu w delegację – jaki samochód z wypożyczalni na wyjazd służbowy?

Wypożyczenie samochodu na wyjazd służbowy to przydatna usługa, którą ceni coraz więcej klientów. Nic dziwnego - różnorodny wybór idealnych na podróż w delegację samochodów, atrakcyjna oferta wypożyczalni oraz wysoki komfort i wygodna podróży są tego warte.

 To jaki samochód wynająć w delegację jest uzależnione nie tylko od preferencji i oczekiwań konkretnego Klienta, ale również oferty wypożyczalni. W Comfortcar znajdziesz nie tylko ciekawe propozycje samochodów na wynajem na wyjazd służbowy, ale również zrobisz to na atrakcyjnych warunkach.

 

Wynajem auta na biznesową podróż – komfortowa delegacja

Wynajem samochodu na wyjazd służbowy to doskonałe rozwiązanie szczególnie wtedy, kiedy wybierasz się w daleką podróż, jakąś ważną delegację, a sama droga musi być komfortowa i wygodna. Wielu przedsiębiorców, biznesmenów oraz pracowników różnych branż, obejmujących różne stanowiska, ceni sobie komfortowe podróżowanie w kontekście wyjazdu spowodowanego podróżą służbową. To ważne, ponieważ zwykle ma się wówczas na celu załatwienie ważnych, korzystnych dla firmy umów czy kontraktów, i to właśnie tym chce się wówczas zajmować głowę, a nie np. zamartwianiem się tym czy nasz samochód dowiezie nas bezpiecznie i wygodnie na miejsce, lub czy jest wystarczająco wygodny i komfortowy w kontekście dalekich wyjazdów.

Samochód idealny na wyjazd służbowy – ale taki, który cechuje się przede wszystkim wysokim standardem jazdy i dużym komfortem – to np. Skoda Superb. To wygodna, komfortowa limuzyna, która, co więcej, ma obecny w tym aucie system KESSY, pozwalający na otwieranie zamków czy odpalenie silnika bez użycia kluczyków, to przydatna na służbowy wyjazd funkcja, podczas gdy ilość teczek i dokumentów skutecznie utrudnia znalezienie kluczyków.

Kolejnym modelem samochodu, świetnym na służbowy wyjazd, jest także Opel Insignia, który cechuje się komfortowym stylem prowadzenia i jazdy, eleganckim wykończeniem i sportowym sznytem. Usprawnienia takie jak reflektory skrętne, adaptacyjne zawieszenie, napęd na cztery koła oraz duża moc to mocne strony tego samochodu, które z pewnością doceni każdy wybierający się w służbowy wyjazd kierowca.

 

Wynajem luksusowego auta w delegację

Świetną opcją w przypadku planowania służbowego wyjazdu jest także wynajem luksusowego samochodu na delegację. Nierzadko, wybierając się w służbową podróż, wybiera się luksusowe modele aut, które mogą wywrzeć pozytywne wrażenie na kontrahentach czy współpracownikach. W biznesie pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne, ponieważ może stanowić duże ułatwienie (bądź utrudnienie) w dalszych negocjacjach, a nawet wpłynąć na ostateczny efekt biznesowego spotkania. Luksusowy, wysokiej klasy samochód to także argument, który może pomóc nam zbudować autorytet i wiarygodność w oczach np. potencjalnego klienta. Jednym słowem: w biznesie luksusowe auto naprawdę może się przydać!

mercedes A200 na wyjazd sluzbowy

I tak, chcąc wynająć luksusowy samochód na wyjazd służbowy możesz wybrać Mercedesa a200 sedan AMG, który cechuje się eleganckim wyglądem, posiada także pakiet AMG, który niewątpliwie wpływa na płynność jazdy przy większej prędkości. To auto z pewnością zrobi wrażenie na wszystkich!

Dobrym wyborem będzie także Porshe Macan 2022, który jest autem komfortowym, eleganckim i charakteryzującym się najwyższą klasą. Posiadanie dodatkowych funkcji i usprawnień, takich jak nowoczesny system audio Burmester, napęd AWD czy podgrzewane przednie fotele czynią podróżowanie samochodem jeszcze bardziej komfortowe i funkcjonalne.

porsche macan 


Atrakcyjne ceny i brak oznaczeń flotowych na samochodach

Wynajem samochodu na służbowy wyjazd w naszej wypożyczalni po prostu się opłaca. Oprócz tego, że same ceny wynajmu aut są bardzo atrakcyjne, możesz liczyć dodatkowo na atrakcyjne zniżki i rabaty oraz oszczędność na innych usługach.

Klienci biznesowi cenią sobie również brak oznaczeń flotowych na samochodach. Dzięki temu Twoi kontrahenci oraz współpracownicy nie rozpoznają, że auto pochodzi z wypożyczalni, a Ty masz szansę na zrobienie dobrego wrażenia bez ryzyka ujawniania skąd naprawdę pochodzi auto. To usługa, która jest niezwykle rzadka jeśli chodzi o wypożyczalnie samochodowe – w końcu kto świadomie zrezygnuje z tak efektywnej reklamy – dlatego tym bardziej warto zdecydować się na wynajem samochodu w delegację właśnie u nas.

 

Brak limitu kilometrów i podstawienie samochodu w wybrane miejsce

Kolejną cechą, która jest niezwykle przydatna jeśli chodzi o wynajem auta na podróż służbową, jest brak limitu kilometrów. Czasami, załatwienie wszystkich interesów bądź spełnienie wszystkich warunków udanego wyjazdu na delegację wymaga przejechania naprawdę wielu kilometrów. Ostatnie, czego wówczas potrzebuje kierowca, jest konieczność pilnowania nałożonych przez wypożyczalnię ograniczeń.

Co więcej, możesz również liczyć na bezpłatne podstawienie samochodu w wybrane przez Ciebie miejsce – np. wypożyczenie samochodu na lotnisku w Krakowie – co również jest usługą bardzo przydatną jeśli w delegację wolisz lecieć samolotem, a potem chcesz wygodnie przesiąść się na komfortowy samochód od razu po przylocie, bez konieczności poszukiwań oddziału wypożyczalni.

  Wypożyczenie samochodu na wyjazd służbowy w sprawdzonej wypożyczalni – takiej jak Comfort Car – to jak widać usługa warta rozważenia. Szczególnie, że trafiając na korzystną ofertę możemy nawet wpłynąć na finalny efekt naszych biznesowych spotkań właśnie wynajmując odpowiednie auto. Niepodważanym argumentem jest jednak fakt, że wynajem auta na podróż biznesową to nieoceniona wygoda i komfort warty przetestowania. 

Wszystkie artykułyNastępny artykuł