INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Oszczędzasz 11%
Opel Insignia [title_additional_text]

Opel Insignia

Stara cena: 249.00 PLN  
od 189.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Planujesz wyjazd biznesowy? Wypad na weekend lub dłużej? Wypożycz Opla Insignię i wykorzystaj w pełni jej sportowy styl oraz praktyczne i pojemne nadwozie typu liftback. Opel Insignia to usportowiona limuzyna na każdą okazję!

Niemiecka marka o bogatej historii kojarzona jest z produkcją funkcjonalnych samochodów, które doskonale sprawdzają się w codziennej eksploatacji. Najnowsza generacja Opla Insignia została nie tylko maksymalnie dopracowana, ale także nadano jej wyrazisty, sportowy charakter. Reflektory skrętne, adaptacyjne zawieszenie, napęd na cztery koła i duża moc to mocne strony tego samochodu. Teraz już nikt nie przejdzie obok niego obojętnie.
Zależy Ci na sportowym charakterze auta, które przykuje uwagę podczas prywatnych i biznesowych eskapad? Chcesz komfortowo i bezpiecznie podróżować z dużym bagażem oraz kompletem pasażerów? Wybierz Opla Insignię z naszej floty i korzystaj z wszystkich wizualnych i technologicznych udogodnień jakie to auto ma do zaoferowania.
Jeśli chcesz cieszyć się usportowionym wyglądem i nie rezygnować z pełnej funkcjonalności, wynajmij Opla Insignię!

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow automatyczna
bagaz średni / 2 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi sedan
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Opel
point Model : Insignia
point Paliwo : Diesel
point Spalanie : 5,7L/100km
point Pojemność bagażnika : 490L
point Minimalny wiek kierowcy : 23

Postów nie znaleziono

Napisz opinię

Ochrona na wypadek kradzieży

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 2000 netto.

Ochrona na wypadek uszkodzeń

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 2000 netto.