INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Opel Insignia lub podobny

Opel Insignia lub podobny

od 209.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Planujesz wyjazd biznesowy? Wypad na weekend lub dłużej? Wypożycz Opla Insignię i wykorzystaj w pełni jej sportowy styl oraz praktyczne i pojemne nadwozie typu liftback. Opel Insignia to usportowiona limuzyna na każdą okazję!

Niemiecka marka o bogatej historii kojarzona jest z produkcją funkcjonalnych samochodów, które doskonale sprawdzają się w codziennej eksploatacji. Najnowsza generacja Opla Insignia została nie tylko maksymalnie dopracowana, ale także nadano jej wyrazisty, sportowy charakter. Reflektory skrętne, adaptacyjne zawieszenie, napęd na cztery koła i duża moc to mocne strony tego samochodu. Teraz już nikt nie przejdzie obok niego obojętnie.
Zależy Ci na sportowym charakterze auta, które przykuje uwagę podczas prywatnych i biznesowych eskapad? Chcesz komfortowo i bezpiecznie podróżować z dużym bagażem oraz kompletem pasażerów? Wybierz Opla Insignię z naszej floty i korzystaj z wszystkich wizualnych i technologicznych udogodnień jakie to auto ma do zaoferowania.
Jeśli chcesz cieszyć się usportowionym wyglądem i nie rezygnować z pełnej funkcjonalności, wynajmij Opla Insignię!

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow automatyczna
bagaz średni / 2 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi sedan
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Opel
point Model : Insignia
point Paliwo : Diesel
point Spalanie : 5,7L/100km
point Pojemność bagażnika : 490L
point Minimalny wiek kierowcy : 23

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.