INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Porsche Macan

Porsche Macan

od 569.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 3dni..

 Calendar
 Calendar

Wynajem Porsche Macan 2022 to świetna opcja jeśli szukasz samochodu idealnego zarówno na wyjątkową okazję, jak i funkcjonalnego w kwestii dalszych podróży. Porsche to niebanalna marka, a model SUV Porsche Macan 2022 to połączenie elegancji, prestiżu oraz funkcjonalności.

Wypożyczenie Porsche Macana 2022 pozwala przetestować samochód, który prowadzi się świetnie w każdym terenie i warunkach. Porsche macan 2022 jest wyjątkowo pakowny, idealny na daleką wyprawę, także jako samochód rodzinny.

U nas wypożyczysz Porsche Macan 2022 - które jest dużym i masywnym autem o ciekawym wyglądzie – w korzystnej cenie. Model jest wyposażony w automatyczną skrzynię biegów, co ułatwia jazdę. Porsche macan 2022 to auto cechujące się komfortowym wyposażeniem wnętrza, a przemyślane przez producenta dodatki – takie jak nowoczesny system audio Burmester, napęd AWD czy podgrzewane przednie fotele - dodatkowo urozmaicają wnętrze samochodu. Benzynowy silnik o stosunkowo dużym spalaniu rekompensowany jest doskonałymi osiągami na trasie.

Porsche Macan 2022 to nie jest wyścigówka ani samochód sportowy, za to dzięki napędowi na cztery koła wjedziemy nim dosłownie wszędzie, o każdej porze roku - zimą, latem, w deszczu i o zmroku.

Jeżeli lubisz szybką, a przy tym bezpieczną i komfortową jazdę, rekomendujemy wynajem Porsche Macan 2022. Ten SUV może sprawdzić się świetnie także na specjalne okazje, takie jak okoliczność ślubu, wieczór panieński bądź w celach biznesowych. Porsche Macan 2022 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców - możesz nim zaszaleć na autostradzie, jak i zajechać pod schronisko górskie czy zaparkować na plaży. Dzięki czujnikom parkowania poradzisz sobie z jazdą w mieście, ale też parkowaniem w ciasnych miejscach parkingów centrów handlowych.

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow automatyczna
bagaz duży / 5 duże walizek
liczba drzwi 5 drzwi duży
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Porsche
point Model : Macan
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 11,5L/100km
point Pojemność bagażnika : 488L
point Minimalny wiek kierowcy : 25
point Inne : wymagane 2 dokumenty tożsamości + prawo jazdy

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.