INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Wynajem samochodu online – jak wynająć samochód przez internet?

Wynajem samochodu przez internet to usługa zyskująca na popularności z uwagi na szereg korzyści, jakie oferuje wypożyczalnia Klientom dokonującym rezerwacji w ten sposób. Atrakcyjne rabaty, szybka i bezproblemowa procedura, oszczędność czasu i szeroki wybór aut to tylko część z nich.

Skorzystanie z usług wypożyczalni samochodowej kojarzy się najczęściej z wizytą w oddziale lub rezerwacją telefoniczną. Tymczasem, coraz więcej kierowców decyduje się na wynajem samochodu za pośrednictwem strony internetowej. Niesie to za sobą szereg korzyści, wśród których jedną z największych jest oszczędność czasu – rezerwacja online trwa zaledwie kilka minut! Ponadto, zyskujesz dostęp do większej ilości samochodów, atrakcyjnych rabatów, możesz zarezerwować auto z dowolnego miejsca i o dowolnej porze, nie musisz przyjeżdżać do oddziału, a sama rezerwacja jest zupełnie nieodpłatna!

 wynajem samochodu online

Jak wynająć samochód przez internet?

Aby wynająć samochód przez internet w wypożyczalni samochodowej wystarczy wejść na stronę internetową gdzie czeka na Ciebie specjalny formularz. W formularzu wpisujemy na początek wszystkie niezbędne do rezerwacji dane, takie jak daty wynajmu samochodu (datę odbioru oraz zdania auta) oraz miejsce odbioru oraz zdania samochodu.

W kolejnym kroku system wyświetli dostępne w danym terminie samochody wraz z ich szczegółowym opisem oraz szacowaną kwotą wynajmu auta. Po wybraniu samochodu możesz dodać kolejne usługi, takie jak wynajem dodatkowych akcesoriów (fotelika lub siedziska dla dziecka czy modułu GPS) czy rozszerzenie ubezpieczenia pojazdu.

Ostatnim etapem jest podsumowanie kosztu całej usługi oraz wprowadzenie danych osobowych potrzebnych do dokonania rezerwacji. Możemy zrobić to rejestrując się w systemie strony bądź dokonać rezerwacji bez rezerwacji. Rezerwacja jest więc bardzo prosta, szybka i zupełnie darmowa. Co więcej, możemy ją odwołać nieodpłatnie w dowolnym momencie.

 

Wynajem samochodu przez internet – zniżki i rabaty

Zarówno dla naszych stałych Klientów, jak i nowych użytkowników strony i wypożyczalni posiadamy szereg atrakcyjnych zniżek i rabatów. Cenimy sobie lojalność naszych stałych Klientów oraz wybór naszej wypożyczalni przez nowych, zainteresowanych naszymi usługami odbiorców.

Już samo założenie konta za pośrednictwem naszej strony internetowej niesie za sobą szereg korzyści. Dzięki temu możesz nie tylko monitorować swoje rezerwacje, śledzić ich historię i wprowadzać dane automatycznie przy okazji realizacji kolejnych usług, ale również zyskujesz rabat na start. Za każdy wynajem zwracamy naszym Klientom 5% kwoty najmu w formie punktów lojalnościowych, które następnie można wykorzystać przy kolejnym najmie. Ponadto, klienci, którzy często wynajmują auta w naszej wypożyczalni mogą łatwo otrzymać status GOLD, który gwarantuje najniższą cenę najmu (np. dla najmu 3-dniowego oferujemy cenę jak dla najmu powyżej 30 dni) lub całkowicie bezpłatny wariant pełnego ubezpieczenia. W zakładce Lista promocji dowiesz się więcej na temat statusu GOLD, a także wszystkich stałych i aktualnie obowiązujących zniżek i promocji.

 

Wypożyczenie samochodu online – różnorodny wybór i szeroka dostępność

Wynajem samochodu przez internet to metoda, która obecnie jest najbardziej popularną formą rezerwacji auta z wypożyczalni. Nie bez powodu – wynajem samochodu online to przede wszystkim szeroki wybór samochodów. Wypożyczalnie samochodowe, mające kilka oddziałów w całym kraju, nie posiadają całej floty aut w jednym miejscu. Dlatego poszukując konkretnego auta na wynajem to właśnie poprzez rezerwację na stronie internetowej masz największe szanse na znalezienie samochodu, który idealnie spełni Twoje oczekiwania.

Podobnie sprawa ma się w kwestii dostępności samochodów. Choć nie zyskasz pełnej gwarancji  otrzymania konkretnego modelu samochodu (szczególnie w gorącym sezonie), to masz pewność, że firma dołoży wszelkich starań aby wybrane auto było dokładnie takie lub bardzo zbliżone do preferowanego przez Ciebie modelu. Decydując się na wynajem samochodu bezpośrednio w oddziale firmy musimy wybrać spośród modeli dostępnych na miejscu, a tych często jest naprawdę niewiele – większość jest bowiem w obiegu.

 

Wynajem auta przez internet – łatwo i szybko

Wynajem samochodu przez internet to przede wszystkim procedura krótka, szybka i nieskomplikowana. Dzięki temu rezerwacji możesz dokonać za pomocą kilku kliknięć, niezależnie od poziomu zaawansowania technologicznego czy wieku. Wystarczy zajrzeć na stronę internetową, wypełnić krótki formularz, wybrać odpowiednie auto i zatwierdzić wszystko jednym kliknięciem.

Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz na maila potwierdzenie rezerwacji zawierające wszystkie dane oraz dalsze instrukcje.

 

Wynajem auta online – z dowolnego miejsca i o dowolnej porze

Wynajem samochodu online to świetna propozycja dla osób, które są zabiegane, dużo podróżują czy spontanicznie decydują się na wyjazd. Rezerwacji możesz bowiem dokonać z dowolnego miejsca na świecie i o dowolnej porze. Z pokładu samolotu, z pociągu, z wieży Eiffla czy w biegu z windy Twojego bloku, w dzień lub w nocy – samochód możesz zarezerwować dosłownie w dwie minuty, z dowolnego miejsca i o każdej porze. To bardzo wygodne, ponieważ nie tylko ułatwia realizację spontanicznie podjętych decyzji, ale również nieco odciąża żmudną logistykę związaną z planowaniem np. zagranicznych wakacji. Wynajem auta online stanowi także świetne rozwiązanie kiedy potrzebujemy samochodu na szybko, gdy np. nasze auto uległo awarii lub wypadła nam pilna podróż. Wynajem samochodu przez internet to nie tylko popularna, ale również szalenie funkcjonalna i łatwa w realizacji usługa. Co więcej, niesie za sobą szereg mniej oczywistych zalet, takich jak zniżki i rabaty dla Klientów czy większa dostępność samochodów (niż w oddziale). Zachęcamy do rezerwacji auta za pośrednictwem naszej strony internetowej już teraz – sprawdź sam jakie to proste!

Wszystkie artykułyNastępny artykuł