• wypożyczalnia samochodów katowice

  Wypożyczalnia samochodów Katowice

  Standard wypożyczalni sieciowej, w cenie wypożyczalni lokalnej

Rezerwacja Online

Wyjazd zagraniczny
km
Kraj docelowy
Miejsce wynajmu
Miejsce zwrotu
Data wynajmu
 Calendar
Data zwrotu
 Calendar

POZNAJ KOMFORT PODRÓŻY

BEZ KAUCJI i LIMITU KM

Nie pobieramy kaucji za wynajem samochodu. Płacisz za wynajem samochodu bez limitu kilometrów.

PODSTAWIENIE ZA DARMO

Zarezerwowany samochód podstawimy bezpłatnie na terenie miasta dla wszystkich wynajmów powyżej 3 dni

OBSŁUGA 24H

Łatwo i szybko dokonasz rezerwacji wybranego samochodu. Nasz dział obsługi pracuje 24h na dobę aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Jak wygodnie chcesz podróżować?Dostępnych modeli: 40

48 na stronie
od 279.00 PLN
od 279.00 PLN
od 109.00 PLN
od 109.00 PLN
od 109.00 PLN
od 189.00 PLN
od 149.00 PLN
od 79.00 PLN
od 169.00 PLN
od 169.00 PLN
od 309.00 PLN
od 199.00 PLN
od 399.00 PLN
Comfortcar Katowice

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KATOWICE


Gdzie najtaniej wynająć samochód w Katowicach?

Comfortcar wypożyczalnia samochodów Katowice umożliwia najtańszy wynajem samochodów na Śląsku. Wypożyczając samochód w naszym oddziale w Rudzie Śląskiej korzystasz z sprawdzonej usługi, masz gwarancję najniższej ceny i najwyższej jakości. Każdy klient może skorzystać z wielu udogodnień :

 • wypożyczając u nas auto nie pobierzemy od ciebie kaucji,
 • jeżeli potrzebujesz: fotelik dziecięcy, GPS, bagażnik dachowy, otrzymasz je bezpłatnie
 • nie pobieramy opłat za zmianę rezerwacji lub jej odwołanie
 • czekają na Ciebie liczne promocje np: weekend 3 doby w cenie 2 dni
 • wygodnie zapłacisz ONLINE i otrzymasz za to rabat
 • podstawimy Twój samochód na terenie aglomeracji Śląskiej bez dopłat
 • premiujemy lojalnych klientów, kolejne raz wynajmujesz u na samochód, nagrodzimy to rabatem


Flota samochodów w Katowicach.

Witaj w oddziale naszej wypożyczalni w Ruda Śląska przy ul. Zabrzańska 38, możesz wypożyczyć u nas samochód spełniający Twoje oczekiwania, do dyspozycji są samochody w każdej wersji nadwozia: hatchback, sedan, kombi, VAN, SUV. Wszystkie samochody są nowe dobrze wyposażone i gotowe do podróży. Wybierz samochód taki jak potrzebujesz:

 • mały miejski już za 59 zł brutto
 • ekonomiczny od 79zł brutto
 • kompakt z silnikiem benzynowym lub diesla
 • segment standard: Ford Mondeo, VW Passat, Toyota Avensis a może Skoda Superb?
 • 7 osobowe minivany już od 149zł brutto
 • auta sportowe, luksusowe, SUV-y w najlepszych wersjach i najniższych cenach


Comfortcar wypożyczalnia samochodów oddział Katowice od wielu lat umożliwia wypożyczenie samochody w najniższej cenie bez zbędnych formalności. Wśród naszych klientów trudno znaleźć klientów nie zadowolonych, wynajmij u nas samochód i polecaj nasze usługi swoim znajomym. Wypożyczenie samochodu w Katowicach nigdy nie było takie proste, wybierz samochód zarezerwuj ONLINE na stronie https://comfortcar.pl a my podstawimy go pod wskazany adres. Nie musisz zakładać konta aby złożyć rezerwację, możesz wykorzystać do tego swój profil Facebooka.Wybierasz się do Katowic?

Comfortcar wypożyczalnia samochodów Katowice to najlepszy wybór, bezpłatnie podstawimy zarezerwowany samochód na dworzec kolejowy: Katowice, Gliwice, Bytom, Zabrze. Jeżeli wybrałeś podróż samolotem, samochód odbierzesz na lotnisko Katowice Airport w Pyrzowicach, pamiętaj że możemy bezpłatnie dostarczyć samochód do każdego hotelu na terenie aglomeracji Śląskiej.

Województwo Śląskie to region niezwykle bogaty w atrakcje turystyczne, jest tu mnóstwo zabytków techniki oraz historii, atrakcji przyrodniczych oraz rezerwatów przyrody. Śląskie jest obszarem zróżnicowany pod wieloma względami: geograficznym (obszar położony na styku Jury Krakowsko-Częstochowskiej, Wyżyny Śląskiej i Beskidów), gospodarczym, kulturowym, etnicznym czy religijnym.
Będąc na Śląsku warto wyruszyć którymś z polecanych przez nas szlaków:

 • Szlak Zabytków Techniki w skład którego wchodzą 42 miejsca wyjątkowo cenne pod względem historycznych i architektonicznych, które były świadkami rewolucji przemysłowej. Są to miejsca głównie związane z tradycją hutniczą i górniczą, energetyką, kolejnictwem, łącznością, uzdatnianiem wody oraz przemysłem spożywczym. Na Szlaku Zabytków Techniki zobaczyć można: działające do dziś zakłady produkcyjne z zabytkowymi parkami maszynowymi, zakłady niedziałające już ale zachowane jako skanseny, liczne muzea przemysłu i techniki oraz budynki użyteczności publicznej.
 • Szlak Orlich Gniazd szlak jurajskich zamków i warowni wybudowanych na skałach dochodzących do 30 metr wysokości przebiegający od Krakowa w kierunku Częstochowy wzdłuż Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Dzięki stale rozwijanej infrastrukturze i stale przybywającym atrakcjom jest to obecnie jeden z najlepszych szlaków turystycznych w Polsce idealny do jazdy rowerem, wspinaczki, penetrowania jaskiń, czy limą do uprawiania biegów narciarskich. Na szklaku jest doskonale rozwinięta baza noclegowa i agroturystyczna. W 2012 roku Szlak Orlich Gniazd, został wyróżniony Złotym Certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej stając się najlepszym produktem turystycznym Polski.
 • Szlak Architektury Drewnianej przebiega wzdłuż województwa śląskiego, w jego skład wchodzą dziewięćdziesiąt cztery zabytkowe obiekty i zespoły architektoniczne wśród których dominują obiekty sakralne np. drewniane kościoły ale również liczne: karczmy, chałupy, leśniczówki, młyny i skanseny.
 • Szklak Kulinarny Śląskie Smaki stworzony przez Śląską Organizację Turystyczną skupia regionalne restauracje z całego województwa, w których można posmakować najlepszych potraw kuchni śląskiej. Większość z lokali wchodzących w skład szlaku "Śląskie Smaki" znajduje się na liście Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.