INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Comfortcar Poznań

Contact information
+48 22 379 04 71
Dane kierowcy
Druskienicka 8/10 lok. 101
Poznań , 60-476
Poland

TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW w POZNANIU


Chcesz wynająć szybko i tanio samochód w Poznaniu?

Wypożyczalnia samochodów Comfortcar w Poznaniu to miejsce, gdzie znajdziesz nowe, komfortowe samochody w najniższej cenie w regionie. Gwarantujemy Ci pełen pakiet korzyści oraz obsługę na najwyższym poziomie. Jesteśmy liderem w segmencie wynajmu samochodów, dlatego oferujemy naszym Klientom wyjątkowe warunki:

 • w Poznaniu wynajmiesz samochód bez kaucji,
 • jeśli musisz odwołać rezerwacje lub zmienić termin wynajmu samochodu w Poznaniu zrobisz to bezpłatnie,
 • w najniższej cenie doposażysz auto o akcesoria: fotelik dziecięcy, GPS, bagażnik dachowy jeżeli masz rezerwację na wynajem samochodu w Poznaniu
 • za płatność ONLINE otrzymasz dodatkowy rabat gdy chcesz wypożyczyć samochód w Poznaniu
 • wypożyczasz samochód w Poznaniu, autopodstawimy pod wybrany adres bez żadnych dodatkowych opłat,
 • dla stałych Klientów którzy wypożyczając samochód w Poznaniu mamy dodatkowe korzyści i pakiet rabatów.


Flota samochodów Poznań.

Serdecznie zapraszamy do naszego oddziału wypożyczalni Comfortcar Poznań, oferujemy nowe, dobrze wyposażone i gotowe do podróży samochody. Posiadamy bogatą ofertę, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie: hatchback, sedan, kombi, VAN, SUV. Zapoznaj się z naszą ofertą:

 • mały miejski już za 59 zł brutto,
 • ekonomiczny od 79zł brutto,
 • kompakt z silnikiem benzynowym lub diesla,ygodne samochody kompaktowe z silnikami benzynowymi i diesla
 • segment standard: liftback, sedan, kombi
 • 7 osobowe minivany już od 149zł brutto,
 • auta sportowe, luksusowe, SUV-y w najlepszych wersjach i najniższych cenach.


Comfortcar wypożyczalnia samochodów w Poznaniu jako lider w tym segmencie usług oferuje wynajem samochodów bez dodatkowych formalności i kaucji. Cieszymy się zaufaniem naszych Klientów, dla nas liczy się przede wszystkim komfort i najlepszy stosunek jakości do ceny. Posiadamy oddziały w całej Polsce, przyjdź do nas osobiście lub zarezerwuj auto przez internet, my podstawimy go pod wskazany adres bez dodatkowych opłat.


Wypożyczalnia samochodów Poznań lotnisko

Chcesz wynająć samochód na lotnisku Ławica? Teraz wynajmiesz samochód na lotnisku w najlepszej cenie, bez kaucji i limitu kilometrów. Zarezerwuj samochód ONLINE na naszej stronie internetowej, jako punkt odbioru wybierz Poznań Airport. Samochód wynajmiesz na lotnisku niezależnie od godziny o której przylatuje Twój samolot. Wypożyczalnia samochodów w Poznaniu obsługuje lotnisko Ławica przez 24h na dobę, samochód możesz odebrać i zwrócić o każdej porze.


Wybierasz się do Poznania?

Comfortcar wypożyczalnia samochodów Poznań zaprasza do swojego oddziału, gdzie wynajmiesz auto w najniższej cenie bez kaucji i dodatkowych opłat za rezygnacje czy zmianę terminu. Dostarczymy Ci auto pod wskazany adres na terenie całego Poznania, pod hotel, na dworzec czy lotnisko Port Lotniczy Poznań.

Poznań to nie tylko historyczna stolica Wielkopolski, ale także miasto pełne kontrastów. Znajdziesz w nim atrakcyjne miejsca pełne ciekawych historii, pięknej architektury i niesamowitych zabytków. W Poznaniu wystarczy zaledwie 20 minut, by spod słynnych koziołków dotrzeć spacerem do największego centrum rekreacji. Jeśli się wybierasz do Poznania, polecamy te miejsca, które obowiązkowo należy zobaczyć:

 • Stary Rynek w Poznaniu to trzeci co do wielkości rynek w Polsce, pierwszy ratusz w tym miejscu powstał około 1300 roku. Urokliwy ratusz to dawna siedziba władz miejskich, a obecnie - Muzeum Historii Miasta Poznania. Codziennie o godzinie 12 trykają się poznańskie koziołki umieszczone na budynku ratusza. Stary Rynek pełen jest kolorów, dzięki miniaturowym kamieniczkom zwanym domkami budników. Wybudowano je w XVI wieku z przeznaczeniem dla mniej zamożnych kupców.
 • Zamek Cesarski to najważniejsza budowla Dzielnicy Cesarskiej, która powstała dla ostatniego cesarza niemieckiego i króla Prus Wilhelma II. Ciekawostką jest, że po zajęciu Poznania przez wojska niemieckie w 1939 r. podjęto decyzję o przebudowie zamku na osobistą rezydencję Hitlera. Prace trwały przez cały okres wojenny, po wojnie niedokończoną rezydencję przejęła Armia Czerwona.
 • Park Cytadela to największy park w Poznaniu o łącznej powierzchni około 100 ha, został zbudowany w latach 1963–1970 na terenie dawnego Fortu Winiary. W parku zwiedzić można Muzeum Uzbrojenia oraz Muzeum Armii Poznań, co jest prawdziwą gratką dla dla miłośników wojska i militariów.
 • Biblioteka Raczyńskich to najstarsza publiczna biblioteka działająca w Polsce. Powstała ona w czasach zaboru pruskiego, gdy rozwój polskiej kultury był zablokowany. Po jej powstaniu władze niemieckie czyniły wiele daremnych prób przeobrażenia jej w ośrodek pruskiej kultury.

Postów nie znaleziono

New post