INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04
  • lotnisko Poznań Ławica Terminal

STANDARD WYPOŻYCZALNI SIECIOWEJ W CENIE WYPOŻYCZALNI LOKALNEJ

 Calendar
 Calendar
km
  • Brak kaucji
  • Brak limitu kilometrów
  • Bezpłatne anulowanie rezeracji
  • Gwarancja najniższej ceny

Wypożyczalnia samochodów Poznań Lotnisko Ławica

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Poznań Ławica obsługuje klientów, którzy dokonują rezerwacji za pośrednictwem strony internetowej. Decydując się na wynajem samochodu na lotnisku Poznań Ławica wystarczy kilka kliknięć. Nie musisz jechać do oddziału - wynajem samochodu jest tu dostępny dla każdego i o każdej porze.

Wypożyczalnia samochodów Poznań lotnisko - to fraza wpisywana przez podróżujących w wyszukiwarkę niezwykle często. I nic dziwnego - wynajem samochodu na lotnisku Poznań-Ławica to opcja komfortowa, bardzo wygodna, pozwalająca zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom oferujemy tani wynajem aut na lotnisku Poznań Ławica o dowolnej porze dnia i nocy. Wystarczy kilka kliknięć, a nasz przedstawiciel przywiezie wybrany przez Ciebie samochód pod lotnisko Poznań Ławica, dzięki czemu tuż po opuszczeniu pokładu samolotu możesz kontynuować dalszą podróż wygodnie, szybko i bezpiecznie.

Lotnisko Poznań Ławica - wynajem aut dla każdego

Lotnisko Poznań Ławica to jeden z najstarszych portów lotniczych w kraju. Powstały w 1913 roku obsługuje kilka milionów pasażerów rocznie. Oznacza to, że każdego dnia ląduje i odlatuje stąd naprawdę wiele osób. Wynajem samochodu na lotnisku Poznań Ławica to świetne rozwiązanie dedykowane wszystkim pasażerom, którzy po opuszczeniu samolotu chcieliby wygodnie kontynuować dalszą podróż. Działamy jako wypożyczalnia samochodów na lotnisku Poznań Ławica, dzięki czemu możesz bezpośrednio po przylocie wsiąść w wygodny, wybrany przez siebie samochód i zwiedzać miasto komfortowo i bezpiecznie lub po prostu wygodnie poruszać się po mieście i okolicach.

 Wypożyczalnia samochodów lotnisko Poznań - jak to działa?

Aby wynająć samochód na lotnisku Poznań Ławica wystarczy skorzystać z formularza na naszej stronie internetowej. W menu miejsce wynajmu/zwrotu wybierz Poznań Airport, a następnie zaznacz interesujący Cię przedział czasowy. W kolejnym kroku wybierz samochód, który chcesz wypożyczyć. I gotowe! O umówionej godzinie nasz przedstawiciel będzie czekał na Ciebie z wybranym samochodem. Po wyjściu z samolotu będziesz więc niemal od razu mieć do dyspozycji wygodny samochód, który pozwoli na dalszą komfortową podróż.

 

Kto może wynająć samochód na lotnisku Poznań Ławica?

Wynajem samochodów Poznań lotnisko - ta opcja dedykowana jest absolutnie każdemu, kto lądując na lotnisku Poznań Ławica potrzebuje wygodnego środka transportu do dalszej podróży.

Do Poznania przylatuje wielu turystów, którzy zdecydowanie mają tu co zwiedzać. Wynajem samochodu na lotnisku Poznań Ławica to świetne rozwiązanie, aby zmaksymalizować zwiedzanie, i w krótkim czasie zobaczyć jak najwięcej. Dojazd do najważniejszych zabytków miasta będzie znacznie łatwiejszy i przede wszystkim szybszy jeśli turyści zdecydują się na wynajem auta w Poznaniu zamiast drogie taksówki bądź skomplikowaną komunikację miejską.

Z portu lotniczego Poznań-Ławica korzysta również wielu biznesmenów, przedsiębiorców, handlowców i naukowców, którzy przylatują do miasta w sprawach biznesowych bądź jako goście licznych targów i konferencji. W tym przypadku czas jest dosłownie na wagę złota. Zamiast jechać do poznańskiego oddziału wystarczy postawić na szybkie i komfortowe rozwiązanie, którym jest wypożyczalnia samochodów lotnisko Poznań Ławica, a konkretniej - nasz przedstawiciel oczekujący z wybranym przez Ciebie samochodem właśnie przy lotnisku Ławica.

Z racji swojego umieszczenia, wynajem samochodu na lotnisku Poznań Ławica to także opcja, z której śmiało mogą skorzystać osoby niebędące pasażerami lotniska. Lotnisko Poznań Ławica może stanowić punkt orientacyjny, wygodny przystanek na mapie czy miejsce spotkania z kompanami podróży. Wystarczy wynająć poprzez formularz na naszej stronie internetowej i umówić się na odbiór samochodu na lotnisku Poznań Ławica niezależnie od tego czy korzystaliśmy z usług lotniska.

 

Rent a car Poznań Lotnisko - szybko i wygodnie

Choć lotnisko Poznań Ławica znajduje się stosunkowo niedaleko od centrum miasta (jedynie 7 km), to dla osoby, która nie porusza się na co dzień komunikacją miejską taki odcinek może stanowić nie lada wyzwanie. Należy również zaznaczyć, że stolica Wielkopolski to naprawdę duże miasto, liczące ponad pół miliona mieszkańców, a więc poruszanie się po nim bez GPS-a nie należy do najłatwiejszych zadań. Dzięki naszej ofercie, która zawiera tani wynajem samochodów na lotnisku Poznań Ławica możesz wypożyczyć auto tuż po wyjściu z samolotu, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo czasu, nerwów i stresu.