INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Comfortcar Katowice

Contact information
327220471
Dane kierowcy
Kokotek 4/7
Katowice , 41-700
Poland

TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW w KATOWICACH


Gdzie najtaniej wynająć samochód w Katowicach?

Comfortcar wypożyczalnia samochodów Katowice umożliwia najtańszy wynajem samochodów na Śląsku. Wypożyczając samochód w naszym oddziale w Rudzie Śląskiej korzystasz z sprawdzonej usługi, masz gwarancję najniższej ceny i najwyższej jakości. Każdy klient może skorzystać z wielu udogodnień :

 • w Katowicach wynajmiesz samochód bez kaucji,
 • jeżeli potrzebujesz: fotelik dziecięcy, GPS, bagażnik dachowy, otrzymasz je bezpłatnie
 • nie pobieramy opłat za zmianę rezerwacji lub jej odwołanie
 • wygodnie zapłacisz ONLINE i otrzymasz za to rabat
 • podstawimy Twój samochód na terenie aglomeracji Śląskiej bez dopłat
 • premiujemy lojalnych klientów, kolejne raz wynajmujesz u na samochód, nagrodzimy to rabatem


Flota samochodów w Katowicach.

Witaj w oddziale naszej wypożyczalni w Ruda Śląska przy ul. Kokotek 4, możesz wypożyczyć u nas samochód spełniający Twoje oczekiwania, do dyspozycji są samochody w każdej wersji nadwozia: hatchback, sedan, kombi, VAN, SUV. Wszystkie samochody są nowe dobrze wyposażone i gotowe do podróży. Wybierz samochód taki jak potrzebujesz:

 • mały miejski już za 59 zł brutto
 • ekonomiczny od 79zł brutto
 • kompakt z silnikiem benzynowym lub diesla
 • segment standard: Ford Mondeo, VW Passat, Toyota Avensis a może Skoda Superb?
 • 7 osobowe minivany już od 149zł brutto
 • auta sportowe, luksusowe, SUV-y w najlepszych wersjach i najniższych cenach


Comfortcar wypożyczalnia samochodów oddział Katowice od wielu lat umożliwia wypożyczenie samochody w najniższej cenie bez zbędnych formalności. Wśród naszych klientów trudno znaleźć klientów nie zadowolonych, wynajmij u nas samochód i polecaj nasze usługi swoim znajomym. Wypożyczenie samochodu w Katowicach nigdy nie było takie proste, wybierz samochód zarezerwuj ONLINE na stronie https://comfortcar.pl a my podstawimy go pod wskazany adres. Nie musisz zakładać konta aby złożyć rezerwację, możesz wykorzystać do tego swój profil Facebooka.


Wypożyczalnia samochodów Katowice lotnisko

Chcesz wynająć samochód na lotnisku Pyrzowice. Teraz wynajmiesz samochód na lotnisku w najlepszej cenie, bez kaucji i limitu kilometrów. Zarezerwuj samochód ONLINE na naszej stronie internetowej, jako punkt odbioru wybierz Pyrzowice Airport. Samochód wynajmiesz na lotnisku w Krakowie niezależnie od godziny o której przylatuje Twój samolot. Wypożyczalnia samochodów w Katowicach obsługuje lotnisko Pyrzowice przez 24h na dobę, samochód możesz odebrać i zwrócić o każdej porze.


Wybierasz się do Katowic?

Comfortcar wypożyczalnia samochodów Katowice to najlepszy wybór, bezpłatnie podstawimy zarezerwowany samochód na dworzec kolejowy: Katowice, Gliwice, Bytom, Zabrze. Jeżeli wybrałeś podróż samolotem, samochód odbierzesz na lotnisko Katowice Airport w Pyrzowicach, pamiętaj że możemy bezpłatnie dostarczyć samochód do każdego hotelu na terenie aglomeracji Śląskiej.

Województwo Śląskie to region niezwykle bogaty w atrakcje turystyczne, jest tu mnóstwo zabytków techniki oraz historii, atrakcji przyrodniczych oraz rezerwatów przyrody. Śląskie jest obszarem zróżnicowany pod wieloma względami: geograficznym (obszar położony na styku Jury Krakowsko-Częstochowskiej, Wyżyny Śląskiej i Beskidów), gospodarczym, kulturowym, etnicznym czy religijnym.
Będąc na Śląsku warto wyruszyć którymś z polecanych przez nas szlaków:

 • Szlak Zabytków Techniki w skład którego wchodzą 42 miejsca wyjątkowo cenne pod względem historycznych i architektonicznych, które były świadkami rewolucji przemysłowej. Są to miejsca głównie związane z tradycją hutniczą i górniczą, energetyką, kolejnictwem, łącznością, uzdatnianiem wody oraz przemysłem spożywczym. Na Szlaku Zabytków Techniki zobaczyć można: działające do dziś zakłady produkcyjne z zabytkowymi parkami maszynowymi, zakłady niedziałające już ale zachowane jako skanseny, liczne muzea przemysłu i techniki oraz budynki użyteczności publicznej.
 • Szlak Orlich Gniazd szlak jurajskich zamków i warowni wybudowanych na skałach dochodzących do 30 metr wysokości przebiegający od Krakowa w kierunku Częstochowy wzdłuż Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Dzięki stale rozwijanej infrastrukturze i stale przybywającym atrakcjom jest to obecnie jeden z najlepszych szlaków turystycznych w Polsce idealny do jazdy rowerem, wspinaczki, penetrowania jaskiń, czy limą do uprawiania biegów narciarskich. Na szklaku jest doskonale rozwinięta baza noclegowa i agroturystyczna. W 2012 roku Szlak Orlich Gniazd, został wyróżniony Złotym Certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej stając się najlepszym produktem turystycznym Polski.
 • Szlak Architektury Drewnianej przebiega wzdłuż województwa śląskiego, w jego skład wchodzą dziewięćdziesiąt cztery zabytkowe obiekty i zespoły architektoniczne wśród których dominują obiekty sakralne np. drewniane kościoły ale również liczne: karczmy, chałupy, leśniczówki, młyny i skanseny.
 • Szklak Kulinarny Śląskie Smaki stworzony przez Śląską Organizację Turystyczną skupia regionalne restauracje z całego województwa, w których można posmakować najlepszych potraw kuchni śląskiej. Większość z lokali wchodzących w skład szlaku "Śląskie Smaki" znajduje się na liście Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Postów nie znaleziono

New post