INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Oszczędzasz 6%
Volvo XC90 AWD [title_additional_text]

Volvo XC90 AWD

Stara cena: 499.00 PLN  
od 369.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Planujesz ważne spotkanie biznesowe, a stylowe i bezpieczne podróżowanie jest dla Ciebie priorytetem? Już teraz wypożycz Volvo XC 90 AWD. Wynajem tego modelu szwedzkiej marki pozwoli zrobić dobre wrażenie i zagwarantuje biznesowy wizerunek na wysokim poziomie.

Volvo XC 90 AWD stanowi wysublimowane połączenie szwedzkiego designu, prestiżu i bezpieczeństwa. Szwedzka marka stawia na luksus i elegancję, a najwyższy poziom bezpieczeństwa ma wpisany w DNA – rozwiązania takie jak układ ostrzegania o pojazdach w martwym polu lusterek (BLIS) to aktywna pomoc, bardzo przydatna podczas zmiany pasa ruchu. Wynajem Volvo XC90 AWD będzie więc źródłem ekskluzywnych doznań w bezpiecznym stylu. Korzystaj z przestronnego i prestiżowego SUV-a, kiedy tylko masz na to ochotę!

Planujesz spotkanie w siedzibie Twojego ważnego kontrahenta? Wybierasz się ze swoimi partnerami biznesowymi na narty albo żagle? Wypożycz Volvo XC 90 AWD na dzień lub dłużej, a każda podróż biznesowa przebiegnie w prestiżowym i bezpiecznym stylu.

Marka Volvo troszczy się o środowisko, dlatego także w tym modelu zastosowano najnowszą technologię odzyskującą energię wytworzoną podczas hamowania. Dzięki temu podróżując Volvo XC 90 AWD zmniejszamy zużycie paliwa i ograniczamy emisję poziomu spalin.

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow automatyczna
bagaz duży / 3 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi duży SUV
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Volvo
point Model : XC90
point Paliwo : Diesel
point Spalanie : 8,4L/100km
point Pojemność bagażnika : 550L
point Minimalny wiek kierowcy : 25
point Inne : wymagane 2 dokumenty tożsamości + prawo jazdy
Świetne auto. Trasa 1000km tym autem to nie problem, bez zmęczenia
Bardzo duży wygodny samochód, super wyposażony
Napisz opinię

Ochrona na wypadek kradzieży

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 3000 netto.

Ochrona na wypadek uszkodzeń

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 3000 netto.