INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Volvo XC90 AWD lub podobny

Volvo XC90 AWD lub podobny

od 399.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Planujesz ważne spotkanie biznesowe, a stylowe i bezpieczne podróżowanie jest dla Ciebie priorytetem? Już teraz wypożycz Volvo XC 90 AWD. Wynajem tego modelu szwedzkiej marki pozwoli zrobić dobre wrażenie i zagwarantuje biznesowy wizerunek na wysokim poziomie.

Volvo XC 90 AWD stanowi wysublimowane połączenie szwedzkiego designu, prestiżu i bezpieczeństwa. Szwedzka marka stawia na luksus i elegancję, a najwyższy poziom bezpieczeństwa ma wpisany w DNA – rozwiązania takie jak układ ostrzegania o pojazdach w martwym polu lusterek (BLIS) to aktywna pomoc, bardzo przydatna podczas zmiany pasa ruchu. Wynajem Volvo XC90 AWD będzie więc źródłem ekskluzywnych doznań w bezpiecznym stylu. Korzystaj z przestronnego i prestiżowego SUV-a, kiedy tylko masz na to ochotę!

Planujesz spotkanie w siedzibie Twojego ważnego kontrahenta? Wybierasz się ze swoimi partnerami biznesowymi na narty albo żagle? Wypożycz Volvo XC 90 AWD na dzień lub dłużej, a każda podróż biznesowa przebiegnie w prestiżowym i bezpiecznym stylu.

Marka Volvo troszczy się o środowisko, dlatego także w tym modelu zastosowano najnowszą technologię odzyskującą energię wytworzoną podczas hamowania. Dzięki temu podróżując Volvo XC 90 AWD zmniejszamy zużycie paliwa i ograniczamy emisję poziomu spalin.

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow automatyczna
bagaz duży / 3 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi duży SUV
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Volvo
point Model : XC90
point Paliwo : Diesel
point Spalanie : 8,4L/100km
point Pojemność bagażnika : 550L
point Minimalny wiek kierowcy : 25
point Inne : wymagane 2 dokumenty tożsamości + prawo jazdy

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 3690 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 3690 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.