INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Oszczędzasz 9%
Volvo XC40 lub podobny

Volvo XC40 lub podobny

Stara cena: 299.00 PLN  
od 219.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Wynajem Volvo XC40 to możliwość przetestowania wielu nowoczesnych rozwiązań stosowanych przez koncern Volvo. Najmniejszy SUV szwedzkiej marki okazuje się bardzo dopracowanym autem i zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

Nie bez powodu Volvo XC40 jest jednym z najchętniej wybieranych samochodów koncernu Volvo. Wyrazista linia nadwozia, inteligentne schowki i klasyczny szwedzki design to znaki rozpoznawcze tego modelu. Ponadto, możemy liczyć na duży komfort jazdy, który zapewniają fotele – dobrze wyprofilowane, a jednocześnie dopasowujące się do każdego wzrostu i wagi kierowcy.
Dodatkowym akcesorium wypożyczonym Volvo XC40 jest uchylno-przesuwny dach, który czyni jazdę jeszcze bardziej atrakcyjną. Jeśli szukasz samochodu, który jest praktyczny, a jednocześnie efektowny i nowoczesny, postaw na wynajem Volvo XC40.
Wypożyczenie Volvo XC40 pozwoli Ci także przetestować najnowsze rozwiązania technologiczne: systemy bezpieczeństwa, które pozwolą Ci uniknąć kolizji czy kamery 360 stopni. Poznaj ten model bliżej i skorzystaj z oferty naszej wypożyczalni.

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow automatyczna
bagaz średni / 2 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi mały SUV
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Volvo
point Model : XC40
point Paliwo : Diesel
point Spalanie : 5,5L/100km
point Pojemność bagażnika : 460L
point Minimalny wiek kierowcy : 25

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.