INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Volvo V60 lub podobny

Volvo V60 lub podobny

od 269.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Volvo V60 to praktyczne kombi o minimalistycznej skandynawskiej stylistyce. Chcesz stylowo i bezpiecznie podróżować z dużym bagażem? Wybierz szwedzką definicję stylowej praktyczności i wynajmij Volvo V60!

Volvo kombi już od lat 70. ubiegłego wieku jest symbolem przepastnej przestrzeni bagażowej oraz bezpieczeństwa. Najnowsza generacja Volvo V60 urzeka subtelnym wzornictwem, najwyższą jakością wykończenia oraz luksusowym wyposażeniem. Zaawansowane systemy asystujące gwarantują Tobie i pasażerom pełne bezpieczeństwo bez względu na warunki atmosferyczne. Auto posiada system City Safety z funkcją wykrywania dużych zwierząt oraz Run-off Road Migration zapobiegający kolizjom spowodowanym zjechaniem z drogi przy prędkości nawet do 140 km/h.

Wybierając Volvo V60 z floty naszej wypożyczalni już nie musisz decydować pomiędzy stylem a praktycznością – możesz mieć samochód łączący obie te cechy!

Chciałbyś wybrać się prestiżowym kombi na weekend lub urlop? Chcesz przykuć wzrok innych, podjeżdżając pod stok narciarski lub do nadmorskiego kurortu? Dostępność dużej przestrzeni bagażowej jest dla Ciebie kluczowa? Wynajmij Volvo V60 by podróżować stylowo i bez kompromisów.

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow automatyczna
bagaz średni / 2 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi combi
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Volvo
point Model : V60
point Paliwo : Diesel
point Spalanie : 6,4L/100km
point Pojemność bagażnika : 529L
point Minimalny wiek kierowcy : 25

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 3690 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 3690 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.