INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Oszczędzasz 7%
Volvo S90 lub podobny

Volvo S90 lub podobny

Stara cena: 439.00 PLN  
od 289.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Wynajem Volvo S90 to opcja dedykowana tym, którzy potrzebują efektownego, luksusowego samochodu. Wyjątkowa okazja, ważna impreza lub po prostu spotkanie przy okazji którego chcemy zrobić odpowiednie wrażenie to tylko kilka sytuacji, w których limuzyna Volvo S90 sprawdzi się świetnie.

Wypożyczenie Volvo S90 to doskonały pomysł dla osób, które mają w planach ważne wydarzenie. Studniówka, ślub, ważna uroczystość rodzinna czy firmowa - okazji do wynajmu luksusowej limuzyny jest naprawdę wiele! To szwedzkie auto cechuje się bowiem efektownym wyglądem i wysokiej jakości wykończeniem. Volvo S90 robi więc niemałe wrażenie, co przy wypożyczeniu samochodu na specjalną okazję stanowi aspekt wręcz kluczowy.

Volvo S90 to także auto, które możemy wynająć w celach biznesowych - przy okazji delegacji czy innych ważnych spotkań z potencjalnymi kontrahentami. Wówczas to jakim samochodem przyjedziemy na miejsce negocjacji jest bardzo ważne. W Comfort Car nie stosujemy oznaczeń flotowych, dlatego także w tym przypadku wynajem Volvo S90 pomoże nam zrobić dobre wrażenie, co z kolei z dużym prawdopodobieństwem przełoży się na sukces biznesowych rozmów.

Dzięki obecności systemów, takich jak ulepszona generacja Pilot Assist, City Safety (pozwalające uniknąć kolizji z dużymi zwierzętami) czy Run-Off Road Mitigation, Volvo S90 jest jednym z najbezpieczniejszych aut swojego segmentu.

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow automatyczna
bagaz duży / 2 duże walizki
liczba drzwi 4 drzwi sedan
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Volvo
point Model : S90
point Paliwo : Diesel
point Spalanie : 6,8L/100km
point Pojemność bagażnika : 500L
point Minimalny wiek kierowcy : 25
point Inne : wymagane 2 dokumenty tożsamości + prawo jazdy
Komfortowa limuzyna, w której można się zakochać! Ogrom miejsca dla pasażerów, dynamika układu napędowego, cudowne wyciszenie. Wręcz nie chce się wysiadać.
Piękne auto, dużo miejsca dla pasażerów. Wynajęłam samochód do ślubu. Bez jednej gwiazdki za brak możliwości wyboru koloru.
Super samochód, mocny silnik, dobre wyposażenie.
Zasługują na najwyższą ocenę. Auta czyściutkie jak nowe. Szybka obsługa oraz profesjonalne doradztwo a do tego ceny konkurencyjne. Polecam
Napisz opinię

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 3690 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 3690 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.