INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Volkswagen Touran 7-osobowy lub podobny

Volkswagen Touran 7-osobowy lub podobny

od 199.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Volkswagen Touran to kompaktowy niemiecki minivan, którego specyficzny, pudełkowaty kształt zapewnia przestronne wnętrze i pojemny bagażnik. Wynajem tego modelu niemieckiej marki to idealna propozycja jeśli planujemy rodzinną wycieczkę czy wypad ze znajomymi.

Wypożyczenie Volkswagena Tourana polecamy osobom, które szukają komfortowego, przestronnego samochodu na wyjazd z przyjaciółmi czy rodzinne wycieczki. Jego specyficzny, pudełkowy kształt sprawia, że w środku jest naprawdę dużo miejsca.

Wynajmując Volkswagena Tourana zaoszczędzimy także w przypadku wyjazdu na urlop większą grupą – wówczas podróż będzie nas kosztowała znacznie mniej niż w przypadku jazdy dwoma osobnymi samochodami - oraz wyjazdów firmowych czy delegacji, na które jedzie np. kilkoro pracowników.

Dodatkowe wyposażenia, takie jak przyciemniane tylne szyby, to kolejne udogodnienie, które szczególnie cenią sobie rodzice podróżujące z małymi dziećmi.

Należy podkreślić, że Volkswagen Touran to 7 osobowe auto, dlatego możemy jeździć nim w większej grupie, bez obaw o dyskomfort podróżowania.

liczba miejsc 5/7 osób
skrzynia biegow manualna
bagaz duży / 3 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi mały VAN
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Volkswagen
point Model : Touran
point Paliwo : Diesel
point Spalanie : 5,2L/100km
point Pojemność bagażnika : 662L
point Minimalny wiek kierowcy : 23

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.