INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Volkswagen Tiguan

 
od 189.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar
liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow manualna
bagaz średni / 2 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi mały SUV
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
Kilometry: bez limitu
Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Volkswagen
point Model : Tiguan
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 6,8L/100km
point Pojemność bagażnika : 615L
point Minimalny wiek kierowcy : 23
Świetny samochód, pachnący jeszcze nowością ! Cena bardzo atrakcyjna, odbiór i podstawienie w wyznaczonym miejscu. Najlepsza wypożyczalnia z jaką miałem do czynienia. Z pewnością z ich usług skorzystam w przyszłości.
Wszystko w porządku. Samochód taki jak zamawiałem, podstawiony punktualnie. Rezerwacja online, szybka odpowiedź. Polecam!
Rezerwacja, odbiór i zwrot bez żadnych komplikacji, wszystko jak najlepiej dograne i samochód też bez żadnych zastrzeżeń, nowe , czysto, technicznie w stanie idealnym.
Naprawdę porządna firma, wynajęcie jak i zwrot auta szybko bez żadnych problemów, auta fajne, zadbane
Moje pierwsze wypożyczenie w dodatku z konieczności. Po przeczytaniu opinii i ostrzeżeń dotyczących innych tego typu tutaj byłem naprawdę zadowolony i z obsługi i tego co dostałem. Mało papierów, proste zasady i szybkie zarówno odebranie jak i zwrot samochodu (Jubilerska, Warszawa). Niestety nie dostałem tego co chciałem, ale rezerwację składałem w nocy o 23:00 a samochód odbierałem o 8:00 następnego dnia. Samochód wybraliśmy przez telefon. Tiguan niestety zawiódł mnie bagażnikiem, który był dla mnie ważny, ale samochód jak z salonu + wszystkie bajery. Do minusów zaliczę tylko niezbyt precyzyjny system szacowania kosztu oraz to że nie można wypożyczyć samochodu na jeden dzień. Za to cena i tak przy tych dwóch dniach jest atrakcyjna. Za tydzień wypożyczam kompakta.
Najlepsza wypożyczalnia z jakiej korzystałem.
Szybko, profesjonalnie, firma godna polecenia.
jak zawsze wszystko super - zawsze wracam !
Jestem bardzo zadowolony z wynajmu. By to drugi wynajem z Państwa firmy i na pewno będę korzystał z usług comfortcar...
Super autko sprawdza się w trasie jaki w mieście a co najważniejsze obsługa klienta na najwyższym poziomie szybkie załatwianie sprawy polecam naprawdę warto korzystać z usług tej wypożyczalni ,pełna profesja
Napisz opinię

Ochrona na wypadek kradzieży

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 2000 netto.

Ochrona na wypadek uszkodzeń

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 2000 netto.