INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Oszczędzasz 22%
auto Volkswagen Polo lub podobny

Volkswagen Polo lub podobny

Stara cena: 139.00 PLN  
od 79.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Potrzebujesz auta do jazdy w ruchu miejskim? Chcesz wynająć funkcjonalne auto, które miejski zgiełk ma wpisany w DNA? Wybierz Volkswagena Polo w niskiej cenie wynajmu. Ten solidny i dojrzały konstrukcyjnie samochód, gwarantujący dobry komfort i wysoki poziom bezpieczeństwa z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Najmniejszym autem z gamy Volkswagena przez wiele lat był model Polo. Od czasu jego premiery w latach 70. to małe, ale zarazem praktyczne auto zostało uznane za wzór samochodu miejskiego. Wypożyczenie Volkswagena Polo najnowszej generacji zapewni Ci znacznie więcej korzyści niż sprawne i wygodne poruszanie się w ruchu miejskim.

Volkswagen wyznacza standardy w branży motoryzacyjnej. Model Polo czerpie z najnowszych technologii koncernu, takich jak inteligentne systemy multimedialne – m. in. Digital Cockpit - oraz rozwiązania zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa.

Potrzebujesz wzorowego auta miejskiego na dzień lub dłużej? Nie czekaj, tylko wybierz Volkswagena Polo i zapewnij sobie najwyższą funkcjonalność w niskiej cenie!

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow manualna
bagazmały / 2 małe walizki
liczba drzwi 5 drzwi hatchback
klimatyzacja klimatyzacja manualna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Volkswagen
point Model : Polo
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 5,7L/100km
point Pojemność bagażnika : 245L
point Minimalny wiek kierowcy : 21
Samochód dla rodziny z małymi dziećmi sprawdził się.Polecam.
Szybko zamówione, sprawiedliwa cena, szybki wynajem i zwrot, rewelacyjny stan auta. Polecam dla innych
Solidny i dość ciekawy pojazd. Choć Comfortcar ma i inne samochody w swojej ofercie mnie ten model spodobał się i się nie zawiodłem, zwłaszcza ze moc silnika pozwala na komfortową jazdę.
Niska cena, jestem zadowolony z obsługi. Stan auta był bardzo dobry. Wymiana i zwrot auta OK. Perfekt, polecam 100%
Bardzo Dobra Firma, najtansza na rynku
Niska cena, brak kaucji, czytelne warunki wynajmu, bez ściemy i naciągania.
Nic nie trzeba dodawać. Wszystko 5/5. Następnym razem zdecydowanie też was wybiorę.
niskie spalanie, tania podróż.
Nowy samochodzik, mały minus za brak czujników parkowania.
Zadbane, czyste, prawie nowe auto. Bezproblemowy zwrot samochodu przed wylotem.
Napisz opinię

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmowanego samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie podstawowe na wypadek kradzieży samochodu. Ochrona podstawowa zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 1230 PLN po stornie klienta.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmowanego samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie podstawowe na wypadek uszkodzeń spowodowanych przez klienta bądź nieznanego sprawcę. Ochrona na wypadek uszkodzeń zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 1230 PLN po stronie klienta.


Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.