INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Oszczędzasz 14%
Volkswagen Passat lub podobny

Volkswagen Passat lub podobny

Stara cena: 219.00 PLN  
od 159.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Wypożyczając Volkswagena Passata otrzymujesz wygodną limuzynę o profesjonalnym, robiącym wrażenie wizerunku. Najnowsza odsłona tego modelu to samochód idealny jeśli chcemy podróżować wygodnie i z klasą.

Chcesz wygodnie i bezpiecznie pokonać dowolną trasę? Zależy Ci na profesjonalnym wizerunku? Lubisz podróżować eleganckim autem o komfortowym wnętrzu? Wynajem Volkswagena Passata to idealna opcja dla Ciebie!

Dlaczego wypożyczenie Volkswagena Passata stanowi dobry wybór? Volkswagen Passat to czterodrzwiowa limuzyna ciesząca się dużym uznaniem na polskim rynku. Wysoka jakość wykonania, ponadczasowy wygląd oraz najnowsze technologie gwarantują bezpieczeństwo i komfortowe wrażenia z każdej podróży. Wyposażony w nowoczesny system Front Assist, ostrzegający kierowcę o niebezpiecznej odległości od innych obiektów oraz potrafiący przygotować pojazd do awaryjnego hamowania, Volkswagen Passat stanowi definicję bezpiecznego samochodu.

Jeśli chcesz zabrać rodzinę na weekendowy wypad, planujesz dłuższą podróż w towarzystwie znajomych lub kontrahent biznesowy zaprosił Cię na spotkanie na którym chciałbyś stworzyć profesjonalny wizerunek bez ponoszenia wysokich kosztów najmu, to stylowa i wygodna limuzyna Volkswagen Passat będzie doskonałym wyborem.

Wypożycz Volkswagena Passata na jeden lub kilka dni, aby cieszyć się komfortem jazdy eleganckim samochodem

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow manualna / automatyczna 

 
bagaz średni / 2 duże walizki
liczba drzwi 4 drzwi sedan
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Volkswagen
point Model : Passat
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 6,9L/100km
point Pojemność bagażnika : 650L
point Minimalny wiek kierowcy : 23

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.