INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Citroen C4 SpaceTourer lub podobny

Citroen C4 SpaceTourer lub podobny

od 199.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Wynajem Citroena C4 Space Tourer sprawdzi się doskonale jeśli posiadamy dużą rodzinę, a w planach często pojawiają się rodzinne wycieczki. I nie chodzi tu tylko o przestronne wnętrze czy pojemny bagażnik - samochód posiada wiele innych udogodnień na dalsze trasy.

Wynajem rodzinnych samochodów to powszechna praktyka - planując rodzinną wycieczkę za miasto czy na dłuższe wakacje warto postawić na samochód pojemny i przestronny, który niewielu z nas posiada na co dzień. Wybór jest całkiem spory, jednak to właśnie wynajem Citroena C4 Space Tourer pozwala dodatkowo na przetestowanie szeregu udogodnień, które uczynią każdą podróż absolutnie wyjątkową i maksymalnie komfortową.

Cenisz sobie komfort jazdy? Citroen C4 Space Tourer Cię nie zawiedzie! Przednie siedzenia posiadają funkcję masażu, podgrzewania i regulacji. Ponadto, pasażer może wysunąć dodatkową dolną część pozwalającą na podróż niemal w pozycji leżącej. Dodatkowa regulacja dotyczy także tylnych siedzeń, dzięki czemu możemy dostosować je do wzrostu niższych pasażerów lub dzieci, co przekłada się na ich wygodę w trakcie jazdy.

Citroen C4 Space Tourer cechuje także wysoki komfort resorowania co oznacza, że niezależnie od przeszkód i nierówności na drodze pasażerowie nie odczuwają żadnych wstrząsów. Ten samochód oferuje komfort jazdy na najwyższym poziomie!

liczba miejsc 5/7 osób
skrzynia biegow manualna
bagaz duży / 3 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi mały VAN
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Citroen
point Model : C4 SpaceTourer
point Paliwo : Benzyna / Diesel
point Spalanie : 6,2L/100km
point Pojemność bagażnika : 643L
point Minimalny wiek kierowcy : 23

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.