INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Oszczędzasz 14%
Skoda Superb lub podobny

Skoda Superb lub podobny

Stara cena: 219.00 PLN  
od 159.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Potrzebny Ci efektowny samochód, łatwy w obsłudze i funkcjonalny? Ten opis doskonale oddaje właściwości Skody Superb. Wypożycz tę nowoczesną, czeską limuzynę, której jakość wykonania, a w konsekwencji komfort samej jazdy dostarcza wiele przyjemności.

Nowoczesne rozwiązania to drugie imię Skody Superb. Charakterystycznym elementem tego modelu czeskiej marki jest system KESSY, pozwalający na otwieranie zamków czy odpalenie silnika bez użycia kluczyków. Taka opcja jest bardzo przydatna jeśli np. wypożyczasz Skodę Superb na służbowy wyjazd, a ilość teczek i dokumentów utrudnia skutecznie utrudnia znalezienie kluczyków.

Lubisz niecodzienne, oryginalne rozwiązania? W Skodzie Superb ciekawą opcją jest zastosowanie podświetlanego logo powitalnego, które stanowi dodatkowe źródło oświetlenia, pozwalając uniknąć przeszkód w drodze do domu. Zdawałoby się, że to mało praktyczna funkcja, jednak kierowcy potwierdzają jej użyteczność - szczególnie jeśli często wracamy do domu wieczorem lub w nocy.

Wynajem Skody Superb umożliwia nam przetestowanie szeregu dodatkowych funkcji, które czynią samochód jeszcze bardziej funkcjonalnym w trakcie jazdy. Skoda Superb posiada uchwyty easy open na napoje, schowki na parasol, dodatkowe kieszenie na przednich fotelach, elektrycznie sterowaną klapę bagażnika czy składany hak holowniczy. Wszystko to sprawia, że podróżowanie tym samochodem jest niezwykle praktyczne i komfortowe!

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow manualna
bagaz średni / 2 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi liftback
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Skoda
point Model : Superb
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 7,7L/100km
point Pojemność bagażnika : 625L
point Minimalny wiek kierowcy : 23
Poprawnie. Czysty samochód, bez usterek. Jestem zadowolony z wypożyczalni. Mila obsługa. Samochód podstawiony na czas.
Najwygodniejszy samochód w tym segmencie.
Napisz opinię

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.