INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Oszczędzasz 19%
Skoda Kamiq lub podobny

Skoda Kamiq lub podobny

Stara cena: 159.00 PLN  
od 99.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Wypożyczenie Skody Kamiq to świetna opcja dla osób poszukujących komfortowego, praktycznego samochodu do swobodnego poruszania się po miejskiej dżungli. Wynajmij Skodę Kamiq i samodzielnie przetestuj pierwszy crossover od czeskiego giganta motoryzacji.

Skoda Kamiq to miejski SUV o wyrazistej stylistyce i praktycznym wnętrzu. Wynajmij crossover czeskiej marki, aby stylowo poruszać się po miejskiej dżungli. Wynajem Skody Kamiq zapewni komfort Tobie i nawet 4. dorosłym pasażerom. Pojemny i ustawny bagażnik zapewni przestrzeń dla bagaży nawet na kilkudniowy wypad.

Stylistyka modelu Kamiq stanowi połączenie solidności i dynamicznych linii. Pierwszy crossover Skody zwraca na siebie uwagę m. in. za sprawą wyrazistego przodu nadwozia z subtelnie wkomponowanymi lampami LED. Wnętrze pojazdu wykonano z wysokiej jakości materiałów co czuć i widać od razu po zajęciu fotela kierowcy. Wynajem Skody Kamiq umożliwi Ci przetestowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych – takich jak łatwe podłączenie smartfona oraz dopasowanie ustawień samochodu do Twoich preferencji.

Skoda Kamiq wyposażona jest w dynamiczne i wydajne silniki benzynowe, które stanowią doskonały kompromis pomiędzy osiągami a rozsądnym zużyciem paliwa. Z kolei zaawansowane systemy bezpieczeństwa zapewniają pewność i stabilność w każdych warunkach drogowych.


liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow manualna 
bagaz średni / 2 małe walizki
liczba drzwi 5 drzwi hatchback
klimatyzacja klimatyzacja manualna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Skoda
point Model : Kamiq
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 7,5L/100km
point Pojemność bagażnika : 400L
point Minimalny wiek kierowcy : 21
Bardzo pojemny samochód w tym segmencie. Nowe auto. bez zastrzeżeń.
Napisz opinię

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 1845 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 1845 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.