INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

auto Skoda Fabia lub podobny

Skoda Fabia lub podobny

od 109.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Masz do załatwienia ważne sprawy w centrum miasta? Chcesz przewieźć rzeczy zwinnym i praktycznym autem? Tanio wynajmij użyteczną Skodę Fabię i wykorzystaj w pełni jej funkcjonalny charakter.

Dlaczego Skoda Fabia należy do najpopularniejszych aut w Polsce? Czeska marka od ponad dwóch dekad jest jednym z liderów sprzedaży nowych aut w Polsce. Modele Skody można spotkać niemal na każdej ulicy, a Fabia to najpopularniejszy z nich.

Już teraz możesz tanio wynająć miejską Skodę Fabię i samemu przekonać, dlaczego ten model jest hitem sprzedaży. Niewielkie nadwozie kryje pojemne wnętrze, które wyposażone jest w sprawdzone rozwiązania technologiczne czeskiego koncernu. Należą do nich m. in. system Front Assist ostrzegający przed kolizją. Zarówno przy wynajmie krótko, jak i długoterminowym to bardzo przydatna funkcja.

Wybierając Skodę Fabię, zapewnisz sobie wysoki komfort oraz funkcjonalność podczas miejskich podbojów oraz krótkich tras. Tanio wynajmij Skodę Fabię i wykorzystaj w pełni potencjał tego praktycznego kompana miejskich wojaży!

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow manualna / automatyczna
bagaz mały / 2 małe walizki
liczba drzwi 5 drzwi hatchback
klimatyzacja klimatyzacja manualna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Skoda
point Model : Fabia
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 5,7L/100km
point Pojemność bagażnika : 245L
point Minimalny wiek kierowcy : 21

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmowanego samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie podstawowe na wypadek kradzieży samochodu. Ochrona podstawowa zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 1230 PLN po stornie klienta.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmowanego samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie podstawowe na wypadek uszkodzeń spowodowanych przez klienta bądź nieznanego sprawcę. Ochrona na wypadek uszkodzeń zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 1230 PLN po stronie klienta.


Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.