INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Oszczędzasz 25%
auto Skoda Citigo lub podobny

Skoda Citigo lub podobny

Stara cena: 119.00 PLN  
od 59.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Wypożyczenie Skody Citigo pozwala na sprawne i szybkie poruszanie się np. po mieście. Samochód dedykowany jest tym z Was, którzy planują sporo jeździć w terenie zabudowanym, i cenią sobie komfort podróżowania niewielkim, ale wygodnym samochodem.

Osoby ceniące sobie komfort podróżowania w niewielkim, ale wygodnym samochodzie powinny wynająć Skodę Citigo. To najmniejszy model jaki posiada w swojej ofercie czeska marka. W Skodzie Citigo będziemy więc przemieszczać się szybko i sprawnie, co szczególnie uwidacznia się w centrach dużych miast. Ponadto, taki samochód pozwala na bezproblemowe parkowanie, co w przypadku podróżowania po mieście nierzadko stanowi wyzwanie.

Choć drobny i niepozorny, nie musisz obawiać się o jego pojemność - Skoda Citigo ma dość głęboki bagażnik, do którego zmieścisz wszystko czego potrzebujesz.

Skoda Citigo to samochód idealny na zatłoczone ulice, gdyż świetnie sprawdza się na co dzień. Warto zaznaczyć, że silnik tego auta cechuje się niewielkim spalaniem, dlatego auto zaliczyć możemy do segmentu ekonomicznego. Jeśli więc planujesz dłuższe wypożyczenie samochodu, sięgnij po ten model Skody już dziś!

liczba miejsc 4 osób
skrzynia biegow manualna
bagaz mały / 2 małe walizki
liczba drzwi 3 / 5 drzwi hatchback
klimatyzacja klimatyzacja manualna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Skoda
point Model : Citigo
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 5,0L/100km
point Pojemność bagażnika : 251L
point Minimalny wiek kierowcy : 21

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmowanego samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie podstawowe na wypadek kradzieży samochodu. Ochrona podstawowa zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 1230 PLN po stornie klienta.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmowanego samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie podstawowe na wypadek uszkodzeń spowodowanych przez klienta bądź nieznanego sprawcę. Ochrona na wypadek uszkodzeń zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 1230 PLN po stronie klienta.


Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.