INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Seat Ibiza lub podobny

Seat Ibiza lub podobny

od 109.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Wynajem Seata Ibizy to możliwość przetestowania na własnej skórze możliwości najpopularniejszego modelu hiszpańskiej marki. Ten poręczny samochód ze sportowym zacięciem to świetna opcja dla każdego, kto potrzebuje wygodnego auta na dalsze i bliższe podróże.

Seat Ibiza to samochód dedykowany przede wszystkim osobom, które cenią sobie ekonomiczne samochody o sportowym zacięciu. Komfort i wygoda podróżowania za kierownicą oraz na miejscu pasażera z przodu są tutaj niezwykle dużym atutem.

Jeśli lubisz dynamiczną jazdę i chcesz przetestować samochód, który cechuje wysoka przyczepność oraz stabilność (nawet w przypadku ostrych zakrętów), warto postawić na wypożyczenie Seata Ibizy.

Seat Ibiza jest idealny do podróżowania po mieście lub na dalsze wyprawy w pojedynkę czy na weekend ze znajomymi – bagaż na kilka dni zmieści się do bagażnika auta. Nie bez powodu to właśnie ten samochód jest najpopularniejszym modelem hiszpańskiej marki - komfort, sportowe zacięcie i funkcjonalność sprawiają, że wynajem Seata Ibizy to świetne rozwiązanie zarówno na krótki, jak i długi okres.

Wszystkie wersje hiszpańskiego kompaktu zostały wyposażone w silniki, które spełniają normę Euro 6. Seat wyraźnie postawił więc na oszczędność i ekologię.

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow manualna
bagaz mały / 2 małe walizki
liczba drzwi 5 drzwi hatchback
klimatyzacja klimatyzacja manualna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Seat
point Model : Ibiza
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 5,9L/100km
point Pojemność bagażnika : 355L
point Minimalny wiek kierowcy : 21

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmowanego samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie podstawowe na wypadek kradzieży samochodu. Ochrona podstawowa zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 1230 PLN po stornie klienta.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmowanego samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie podstawowe na wypadek uszkodzeń spowodowanych przez klienta bądź nieznanego sprawcę. Ochrona na wypadek uszkodzeń zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 1230 PLN po stronie klienta.


Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.