INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Seat Ateca lub podobny

Seat Ateca lub podobny

od 169.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Seat Ateca przykuwa uwagę oryginalną stylistyką nadwozia, które skrywa wygodne wnętrze z komfortowym wyposażeniem. To samochód na długie podróże i do miasta. SUV Seat Ateca do wynajęcia od ręki!

Seat Ateca to hiszpański SUV, który urzeka komfortem, przestronnością i wyjątkowym charakterem. Odważna stylistyka nadwozia przykuwa uwagę muskularną sylwetką, śmiałymi linami, aluminiowymi felgami i przednimi reflektorami w całości wykonanymi w technologii LED.

To wszystko sprawia, że Seat Ateca wyróżnia się spośród innych aut przemierzających ulice i stanowi doskonały wybór dla osób stawiających na indywidualizm. Jednocześnie samochód zapewnia wysoki komfort jazdy i przestrzeń nawet dla pięciu dorosłych osób oraz bagaży.

Stylowe nadwozie Seata Ateca skrywa najnowsze technologie z zakresu komfortu. Wirtualny kokpit zapewnia wygodny dostęp do wszystkich informacji niezbędnych do bezpiecznego prowadzenia samochodu. System multimedialny uzupełniony jest o duży ekran dotykowy umieszczony na centralnej konsoli, a bezkluczykowy system dostępu znacznie ułatwia dostęp do samochodu i uruchamianie silnika.
Wynajmij Seata Ateca, który doskonale sprawdza się w długich podróżach, a także niestraszne jest mu pokonywanie miejskiej dżungli.

liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow automatyczna
bagaz średni / 2 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi mały SUV
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Seat
point Model : Ateca
point Paliwo : Benzyna
point Spalanie : 7,4L/100km
point Pojemność bagażnika : 510L
point Minimalny wiek kierowcy : 23
Polecam. Samochód podstawiony pod dom za nie wielką opłatą. Auto praktycznie nowe 4tys przebiegu, nieźle wyposażone i w przystęnej cenie.

Napisz opinię

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.