INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Seat Alhambra 7-osobowy lub podobny

Seat Alhambra 7-osobowy lub podobny

od 239.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar

Wynajem Seata Alhambra 7 osobowego sprawdzi się świetnie w trakcie wyjazdów w większej grupie, z rodziną czy znajomymi. Auto łączy w sobie przestronność charakterystyczną dla typowego minivana oraz całkiem unikatowy design.

7 osobowe auta to przede wszystkim duży komfort i możliwość swobodnego podróżowania w większym gronie. I faktycznie, wypożyczając Seata Alhambrę 7 osobowego nie musimy martwić się o brak miejsca w bagażniku czy w samochodzie planując podróż całą rodziną czy paczką znajomych. Ten model zmieści wszystko!

Bardzo charakterystycznym dla Seata Alhambry jest zastosowanie niecodziennych jak na vana rozwiązań. Przede wszystkim design - hiszpańska odeszła od typowej dla vanów “pudełkowej stylistyki” udowadniając, że duże, rodzinne samochody mogą mieć opływowy i dynamiczny kształt. Jeśli rodzinne wyprawy nie są Ci obce, a dotychczas wybierałeś klasyczne minivany, warto przetestować Seata Alhambrę.

Wynajem Seata Alhambry to także gwarancja bezpieczeństwa w trakcie podróży - duże przeszklenia zapewniają świetną widoczność, która w przypadku jazdy dużym samochodem jest niezwykle ważna.

liczba miejsc 5/7 osób
skrzynia biegow automatyczna
bagaz duży / 3 duże walizki
liczba drzwi 5 drzwi duży VAN
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
odleglosc.png Kilometry: bez limitu
paliwo.png Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Seat
point Model : Alhambra
point Paliwo : Diesel
point Spalanie : 6,5L/100km
point Pojemność bagażnika : 809L
point Minimalny wiek kierowcy : 23

Ochrona na wypadek kradzieży wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Ochrona na wypadek uszkodzenia wypożyczonego samochodu

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 2460 PLN.

Assistance na wypadek awarii

Cenimy czas naszych klientów. Wiemy, że nigdy nie ma odpowiedniego momentu na awarię samochodu, dlatego wszystkie samochody w naszej wypożyczalni posiadają ubezpieczenie assistance na wypadek awarii obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej. W przypadku awarii, wypożyczalnia samochodów Comfortcar zorganizuje klientowi bezpłatnie pomoc i usprawnienie pojazdu na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu i naprawę pojazdu lub samochód zastępczy umożliwiający kontynuowanie podróży.

Assistance na wypadek awarii jest zawarty w cenie wynajmu samochodu i nie wymaga wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.