INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 71

Oblicz koszt wynajmu:

Renault Talisman

Renault Talisman

 
od 169.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar
point Marka : Renault
point Model : Talisman
point Rok produkcji: 2018
point Paliwo : Benzyna/Diesel
point Spalanie : 6,4L/100km
point Pojemność bagażnika : 608L
point Minimalny wiek kierowcy : 23
liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow manualna / automatyczna
bagaz duży
liczba drzwi 5 drzwi
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna

Cena: 1-5 dni

199.00 PLN / dzień

Cena: 6-14 dni

189.00 PLN / dzień

Cena: 15-21 dni

179.00 PLN / dzień

Cena: 22+ dni

169.00 PLN / dzień

Kaucja

0 PLN

Wszystkie podane ceny są cenami brutto, zawierają podatek VAT 23%.

Poleca wypożyczalnie, minimum formalności. Wersję którą otrzymałem była wyposażona między innymi w kamerę cofania, czujniki 360, masaż w fotelu kierowcy. Jedynym minusem jaki mnie spotkał to ze zamówiłem talismana w automacie a dostałem w manualu. Wypożyczalnia miała dla mnie przygotowane inne auto w automacie Forda Mondeo ale mi zależało na talismanie . Na pewno będę korzystać z usług wypożyczalni jak i polecał znajomym.
to jest właśnie to co lubię, nawigacja kamera cofania, czujniki parkowania 360, nawigacja. bardzo komfortowy i wygodny samochód wyposażenie ekstra

Super wersja. Kamera cofania, czujniki parkowania 360 ułatwiają parkowanie, nawigacja.. Samochód bardzo wygodny, wypożyczałem 2 razy i za każdym razem inny ale nowiutki egzemplarz.
Jestem bardzo mile zaskoczony obsługą klienta. Wszystko terminowo i bezproblemowo a samochód właśnie taki jaki chciałem polecam.
Dzięki , sprawna transakcja, dostałem Talisman'a w wersji kombi zamawiając sedana (bez zmiany ceny wynajmu). Bardzo wygodny, przestronny, idealny na trasę - polecam Comfort Car
Easy and quick to get a car.
Zarezerwowałam Forda Mondeo otrzymałam Renault Talisman i jestem bardzo miło zaskoczona samochodem, bardzo wygodny, piękny kolor, świetne wyposażenie. Polecam
Napisz opinię

Ochrona na wypadek kradzieży

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 2000 netto.

Ochrona na wypadek uszkodzeń

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 2000 netto.