INFOLINIA 24/7

+48 22 379 04 04

Oblicz koszt wynajmu:

Renault Talisman

 
od 179.00 PLN

Minimalny okres wynajmu 2dni..

 Calendar
 Calendar
liczba miejsc 5 osób
skrzynia biegow manualna / automatyczna
bagaz średni / 2 duże walizki
liczba drzwi 4 drzwi sedan
klimatyzacja klimatyzacja automatyczna
Kilometry: bez limitu
Paliwo: pełny do pełna
point Marka : Renault
point Model : Talisman
point Paliwo : Benzyna/Diesel
point Spalanie : 6,4L/100km
point Pojemność bagażnika : 608L
point Minimalny wiek kierowcy : 23

Cena: 1-5 dni

199.00 PLN / dzień

Cena: 6-14 dni

189.00 PLN / dzień

Cena: 15-21 dni

184.00 PLN / dzień

Cena: 22-28 dni

179.00 PLN / dzień

Cena: 29+ dni

169.00 PLN / dzień

Kaucja

0 PLN

Wszystkie podane ceny są cenami brutto, zawierają podatek VAT 23%.

Rewelacyjny samochód... świetna obsługa...
Tanio, bez zbędnych formalności.
Samochód stosunkowo nowy, dobrze wyposażony, obsługa miła. Niestety kierowa spóźnił się 20 minut. Na minus również brak możliwości zarezerwowania samochodu z silnikiem diesla.
Wygodny i świetnie wyposażony. Warszawa Modlin 13 dni najmu bez zastrzeżeń.
Firma nastawiona frontem do klienta. Przy pierwszej rezerwacji musiałem anulować wynajem dzień przez przylotem, bez problemu otrzymałem zwrot całej kwoty. Skorzystałem parę dni temu i będę wypożyczał przy każdej wizycie w Polsce.
Wynajem zakończony z małą szkodą bez żadnych dodatkowych kosztów. Posiadałam dodatkowe ubezpieczenie - polecam wszystkim dokupienie tej usługi.
Great and friendly service representative. Quick initial paperwork and quick drop off. Clean and new vehicle. Will definitely use again.
Poleca wypożyczalnie, minimum formalności. Wersję którą otrzymałem była wyposażona między innymi w kamerę cofania, czujniki 360, masaż w fotelu kierowcy. Jedynym minusem jaki mnie spotkał to ze zamówiłem talismana w automacie a dostałem w manualu. Wypożyczalnia miała dla mnie przygotowane inne auto w automacie Forda Mondeo ale mi zależało na talismanie . Na pewno będę korzystać z usług wypożyczalni jak i polecał znajomym.
Bezkonkurencyjna oferta. Do Polski przylatuje co 2 miesiąc, wynajmowałem samochód chyba już w wszystkich wypożyczalniach, z comfortcar zostanę na dłużej.
Wszystko na najwyższym poziomie , obsługa i zamawiany samochód . Cały proces rezerwacji samochodu jest bardzo szybki i czytelny, nie ma ukrytych opłat jak jak to jest praktykowane w innych wypożyczalniach.
Napisz opinię

Ochrona na wypadek kradzieży

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kradzieży wynajętego samochodu do kwoty udziału własnego 2000 netto.

Ochrona na wypadek uszkodzeń

W cenie wynajmu samochodu uwzględnione jest ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń. Ochrona zapewnia ograniczenie odpowiedzialności najemcy w przypadku kolizji lub uszkodzenia pojazdu do kwoty udziału własnego 2000 netto.